• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmniejszenie rozmiaru?

Pan_Ahmed

New member
Może nie osiągasz pełnej erekcji (psychika - trzeba przywyknąć do nowego penisa i nowych doznań ;))?
Albo miałeś może tak zaawansowaną stulejkę, przy której napletek formował się w długą "trąbkę" i to pozornie sprawiało, że penis wydawał Ci sie dłuższy, a teraz trąbki nie ma i jest "krócej"?
 

Radegast

New member
KrysiaGazownia nie chcę Cię zmartwić. Gdzieś czytałem, że po zbyt ciasnym obrzezaniu długość penisa może ulec zmniejszeniu, ponieważ za ciasna skóra nie pozwala na tak pełną erekcję. :/
 

promatyk

New member
Radegast- nie jest to prawda, skóra się rozciąga prędzej czy później; u mnie też wyglądał tak jakby był krótszy po zabiegu. Z czasem wraca do normalnego rozmiaru.
 

Radegast

New member
promatyk to bardzo dobra wiadomość. :D Cieszę się, że z praktycznego punktu obaliłeś tą tezę. Szkoda, że nie pamiętam, gdzie to przeczytałem, bo trzeby by to i tam sprostować.
 

KrysiaGazownia

New member
Nawet po tej ucieczce centymetrów i tak bym się nie zmartwił ale wiecie czemu mi być mniej jak było więcej.
Ale promatyk może mieć racji bo nawet gdy się zagoiło wszystko dobrze to wzwód powodował u mnie dziwne odczucia nie ból ale jakby mnie coś blokowało.
 

Podobne tematy

Do góry