• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmniejszenie libida

PuszekOkruszek

New member
Witam pisze do Was pewnie z dziwnym problemem jak dla Was ;d znacie moze jakies metody na zmniejszenie libido? jestem sam wiec nie mam z kim "odreagowac" i strasznie mnie to meczy nie chce czuc tej potrzeby
 

bezczel

New member
Pytanie tylko po co? :p
Branie jakichkolwiek środków jest bez sensu. Jeżeli uważasz swój problem za poważny to udaj się do lekarza, domyślam się ze seksuologa, tylko moim zdaniem masturbacja w granicach rozsądku powinna pomoc i tyle.
 

znawcabo

New member
Ostatnio polecałam tabletki na schudnięcie weight-loss.pl facetowi, który miał zbyt niskie libido i okazało się, że faktycznie z powodu wagi. Ale zbyt wysokie libido? To chyba nie aż taki problem... Może powinieneś znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcia, bo wtedy nie będziesz miał czasu myśleć o sprawach związanych z seksem. A nieustannie pracująca wyobraźnia może naprawdę pobudzać.
 

lukaszek1

New member
Znajdź sobie jakieś spokojne hobby. Jeśli ze sportem Ci nie wychodzi to może pograj w coś na konsoli. Spotykaj się z ludźmi - nie będziesz miał czasu o tym myśleć.
 

Podobne tematy

Do góry