• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmniejszenie blizny - 3 lata po obrzezaniu całkowitym

kokakola

New member
Pierwszy, nieudany zabieg obrzezania wykonywał dr Tomasz Tuchendler. Ale było to obrzezanie częściowe.
Oczywiście wszystko wszystko odbywało się prywatnie, nie na NFZ. Każda wizyta u tego lekarza trwała nie dłużej niż 2 minuty. Gdy zauważyłem, że jest coś nie tak, co właściwie pózniej przyznało mi dwóch innych urologów pan Tomasz zaprzeczył, twierdził, że jest wszystko ok. Odzywał się opryskliwie, wolałem już później o nic nie pytać. Zawsze był spóźniony, zero kontaktu. Ogólnie nie polecam.
 

Dongshin95

New member
Całe szczęście kolego zobaczyłem ten post po zabiegu, też byłem u niego 😁 , jeśli chodzi o wizyty to fakt masz całkowitą rację i dalej tak jest,ja miałem całkowite i chyba mu się udało
 

kokakola

New member
Ja obrzezałem się z przyczyn zdrowotnych. Nie miałem problemu ze stulejką, raczej miałem problem na tle alergicznym. Dr Tomasz od razu powiedział, że lepsze będzie obrzezanie częściowe. Chciałem jak najmniej ingerować we wszystko, jak się później okazało, musiałem jednak poddać się kolejnego zabiegowi, tym razem obrzezanie całkowite. Spartaczył sprawę po całości. Jak przyszedłem do niego po roku od zabiegu to mnie wyprosił bo twierdził, że zrobił wszystko dobrze.
 

Sebix92

Active member
Ja obrzezałem się z przyczyn zdrowotnych. Nie miałem problemu ze stulejką, raczej miałem problem na tle alergicznym. Dr Tomasz od razu powiedział, że lepsze będzie obrzezanie częściowe. Chciałem jak najmniej ingerować we wszystko, jak się później okazało, musiałem jednak poddać się kolejnego zabiegowi, tym razem obrzezanie całkowite. Spartaczył sprawę po całości. Jak przyszedłem do niego po roku od zabiegu to mnie wyprosił bo twierdził, że zrobił wszystko dobrze.
Czy straciłeś na czuciu przez ten okres?
Zauważyłeś jakieś zmiany?
 

zane77

Active member
Skóry napletka ma z centymetr zostawione. W takiej sytuacji to wierze, że z czuciem i doznaniami nie ma kłopotów.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry