• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmiany skórne na żołędziu

Qmba

New member
Witam,
Odkąd pamiętam mój penis ma wąwozy na żołędziu ale widzę że inni panowie mają gładka skórę na żołędziu.
Do tego te chrosty.
Mój przyjaciel jak zobaczyl stwierdził że to może być grzybica.
Odkąd pamiętam tak mam.
Mam łuszczycę z którą czasami wygrywam i znika na jakiś czas może to jest powód?
- dodatkowo mam kompleksy z powodu wielkości.mam jedynie 15cm obwodu i 13-15 cm długości. 15 to już tak mega podniecony i po dłuższej przerwie. Plus krzywy w lewo

 

pelesos

Active member
Opisanych "wąwozów" nie widać. Niektóry maja gładką powierzchnię żołędzia, inni panowie niezbyt gładką , a inni ... Sa różne typy normy.
 

Sebix92

Active member
Witam,
Odkąd pamiętam mój penis ma wąwozy na żołędziu ale widzę że inni panowie mają gładka skórę na żołędziu.
Do tego te chrosty.
Mój przyjaciel jak zobaczyl stwierdził że to może być grzybica.
Odkąd pamiętam tak mam.
Mam łuszczycę z którą czasami wygrywam i znika na jakiś czas może to jest powód?
- dodatkowo mam kompleksy z powodu wielkości.mam jedynie 15cm obwodu i 13-15 cm długości. 15 to już tak mega podniecony i po dłuższej przerwie. Plus krzywy w lewo

Masturbujesz się sucho, tzn. Bez lubrykantu? Podczas masturbacji nie skupiasz się głównie na żołędziu?
 

Qmba

New member
Nie uzywam lubrykantu, Jak wale to nie skupiam sie tylko na zoledziu. Juz u urologa bylem to stwierdzil ze to moja uroda niestety. Pytal sie jeszcze czy to znika podczas erekcji, no nie znika. To stwierdzil ze moge nawilżać tylko i przepisal jakas masc na antybiotyku.
 

Rafix18.

Member
Jedyne 15 cm obwodu, a ile byś chciał 20?, wg mnie jest gruby, przy średniej ok. 12., długość ok. Bruzdy są, ale nic z nimi nie poradzisz, ja podobnie nie mam gładkiej żołędzi może nie widać tego tak jak u ciebie, ale idealna nie jest. Każdy by chciał coś poprawić, rzadko kto ma idealnego, prostego i długiego penisa.
 

Qmba

New member
Jedyne 15 cm obwodu, a ile byś chciał 20?, wg mnie jest gruby, przy średniej ok. 12., długość ok. Bruzdy są, ale nic z nimi nie poradzisz, ja podobnie nie mam gładkiej żołędzi może nie widać tego tak jak u ciebie, ale idealna nie jest. Każdy by chciał coś poprawić, rzadko kto ma idealnego, prostego i długiego penisa
 

Qmba

New member
Dl
Jedyne 15 cm obwodu, a ile byś chciał 20?, wg mnie jest gruby, przy średniej ok. 12., długość ok. Bruzdy są, ale nic z nimi nie poradzisz, ja podobnie nie mam gładkiej żołędzi może nie widać tego tak jak u ciebie, ale idealna nie jest. Każdy by chciał coś poprawić, rzadko kto ma idealnego, prostego i długiego penisa.
Dla mnie jest stanowczo za krótki do tego stopnia ze obawiam sie ze nie bede wstanie uprawiac sexu l. Co chwile bedzie mi wypadać przy kazdym ruchu.
 

Rafix18.

Member
Dl

Dla mnie jest stanowczo za krótki do tego stopnia ze obawiam sie ze nie bede wstanie uprawiac sexu l. Co chwile bedzie mi wypadać przy kazdym ruchu.
Wszystko zależy od techniki i pozycji oczywiście, ale długość masz przeciętną jak większość myślę, ja mam ok. 15, obwód mniejszy bo 13.5 w najszerszym miejscu i seks jest ok. Oczywiście nie wszystkie pozycje z kamasutry, ale dziewczyna jest zadowolona.
 

Sebix92

Active member
Dl

Dla mnie jest stanowczo za krótki do tego stopnia ze obawiam sie ze nie bede wstanie uprawiac sexu l. Co chwile bedzie mi wypadać przy kazdym ruchu.
Uważam, że taka Twoja uroda ale możesz poczytać na angielski stronach - tam będzie więcej informacji na te temat.
Stosowanie antybiotyku bez potrzeby jest bezsensowne i lekarza przedstawia w złym świetle.
Penis jest powyżej średniej polskiej i rosyjskiej w długości i grubości.
Próbowałeś rozciągać penisa?
Ile masz lat?
 

user842

Member
Skoro miałeś od dawna te "wąwozy", to zapewne to wrodzone i nie ma powodu się przejmować. Nie wygląda to źle. Jeśli mimo to masz wątpliwości, możesz skonsultować się z urologiem.

Rozmiar Twojego penisa jest idealny, średnia długość penisa to właśnie ok. 14 cm.

Na zdjęciu nie widać też zauważalnego skrzywienia. Lekkie skrzywienia poniżej 30 stopni nie są problematyczne i też nie są powodem do niepokoju.
 

Qmba

New member
Uważam, że taka Twoja uroda ale możesz poczytać na angielski stronach - tam będzie więcej informacji na te temat.
Stosowanie antybiotyku bez potrzeby jest bezsensowne i lekarza przedstawia w złym świetle.
Penis jest powyżej średniej polskiej i rosyjskiej w długości i grubości.
Próbowałeś rozciągać penisa?
Ile masz lat?
22 lata. Uzywalem pompki i tabletek nic nie pomogło. Tabletki przez pierwszy miesiac stosowania sprawily ze mialem lepsze erekcje.
 

Qmba

New member
Skoro miałeś od dawna te "wąwozy", to zapewne to wrodzone i nie ma powodu się przejmować. Nie wygląda to źle. Jeśli mimo to masz wątpliwości, możesz skonsultować się z urologiem.

Rozmiar Twojego penisa jest idealny, średnia długość penisa to właśnie ok. 14 cm.

Na zdjęciu nie widać też zauważalnego skrzywienia. Lekkie skrzywienia poniżej 30 stopni nie są problematyczne i też nie są powodem do niepokoju.
No niestety dlugosc 14 cm odbiera mi komfort zycia w wlasnym ciele. Nie chce tego pokornie akceptować ale chcialbym to zmienić niestety dzisiejsza medycyna mężczyźnie moze zaproponowac zastrzyk lub operacja ktore jest bardzo niebezpieczna ze wzgledu na mozliwosc utraty erekcji. Do tego penis po operacji zawsze bedzie skierowany ku dołu mimo wystapienia erekcji. Co do skrztwienia to jest mniejsza niz 30° tak sądzę (zmierze przy najblizszej okazji) ale słyszałem ze niestety samo samo skrzywienie tez nie jest jedynie problemem estetyki ale i przedewszystkim usatysfakcjonowaniem partnerki.
 

Rafix18.

Member
No niestety dlugosc 14 cm odbiera mi komfort zycia w wlasnym ciele. Nie chce tego pokornie akceptować ale chcialbym to zmienić niestety dzisiejsza medycyna mężczyźnie moze zaproponowac zastrzyk lub operacja ktore jest bardzo niebezpieczna ze wzgledu na mozliwosc utraty erekcji. Do tego penis po operacji zawsze bedzie skierowany ku dołu mimo wystapienia erekcji. Co do skrztwienia to jest mniejsza niz 30° tak sądzę (zmierze przy najblizszej okazji) ale słyszałem ze niestety samo samo skrzywienie tez nie jest jedynie problemem estetyki ale i przedewszystkim usatysfakcjonowaniem partnerki.
Właśnie dlatego,że operacja jest bardzo ryzykowna i dużo nie zyskasz musisz zaakceptować to co masz, nie myśl i nie zamartwiaj się. Nikt nie jest idealny. Sam sobie wmawiasz, że jest kiepsko, ale ja ze zdjęć to mogę zobaczyć normalnego penisa, który jest w stanie zadowolić partnerkę. Bardziej liczy się grubość niż długość, która też jest w sumie ok. Takie skrzywienie to nic i to nie problem, możesz łaskotać i masować ściankę pochwy lepiej niż prostym, Także są i zalety.
 

Qmba

New member
Właśnie dlatego,że operacja jest bardzo ryzykowna i dużo nie zyskasz musisz zaakceptować to co masz, nie myśl i nie zamartwiaj się. Nikt nie jest idealny. Sam sobie wmawiasz, że jest kiepsko, ale ja ze zdjęć to mogę zobaczyć normalnego penisa, który jest w stanie zadowolić partnerkę. Bardziej liczy się grubość niż długość, która też jest w sumie ok. Takie skrzywienie to nic i to nie problem, możesz łaskotać i masować ściankę pochwy lepiej niż prostym, Także są i zalety.
Nie wiem chłopie. Ja widze malego penisa na widok ktorego laska mnie wyśmieje... Słabe jest zycie przegrywa.
 

góral

Active member
Chłopie najpierw spróbuj seksu to zobaczysz że jest ok wszystko z penisa masz w normie wszystko dobrze najważniejsze że grubość dobra
 

Qmba

New member
Chłopie najpierw spróbuj seksu to zobaczysz że jest ok wszystko z penisa masz w normie wszystko dobrze najważniejsze że grubość dobra
Na sex nie mam co liczyc... Za grosz pewnosci siebie plus nerwy.
Wiadomo co sie wtedy dzieje.
jak juz wiadomo jestem 22 letnim prawiczkiem wiec bardzo późno juz na pierwszy sex i nie oszukujmy sie ze tak nie jest. Normalny zdrowy facet na umysle i ciele traci dziewictwo w wieku ~15 lat a najpóźniej w liceum(nie chce nikogo obrażać poprostu jestem co do tego przekonany na swoim przykladzie i rówieśników) . A nie jak ja majac 22 lat
Teraz sex to powinna byc dla mnie zwykla rzecz jak pojscie do kina. Dzieki temu bylbym teraz skupiony na samo-rozwoju i zarabianiu pieniędzy. Poprostu zyl bym tak jak facet powinien.
Kiedy zrozumialem ile w zyciu stracilem to sie załamałem.
 

Rafix18.

Member
Problem leży w Twojej głowie. Myślisz, że wszystkie 15 latki uprawiają sex?,22 lata to bardzo późno?, co ty piszesz? Masz bardzo niską samoocenę i penis 20cm nie rozwiąże Twoich problemów bo wymyśliłbyś inne. Zmień nastawienie bo z takim to na prawdę zostaniesz tym prawiczkiem do końca życia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Zmiany skórne na żołędziu Inne 2
Z Białe zmiany skórne od spodu napletka Inne 1
B Zmiany skórne Inne 7
P Białe zmiany skórne Inne 5
C Zmiany skórne Inne 1

Podobne tematy

Do góry