• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmiany na żołędziu

adriang

New member
Cześć, od około października 2020 borykam się z dziwnymi zmianami na żołędziu.

Na początku może wspomnę o okolicznościach w jakich doszło do powstania zmian, gdyż może też ma to znaczenie.

Miałem problem z lekką stulejką, po konsultacjach z urologiem zdecydowałem się na wydłużanie wędzidelka (jakieś 2-3 lata temu). Chciałem zachować napletek, i po zabiegu mogłem funkcjonować normalnie w łóżku z zachowaniem lubrykantów. Dodaktowo stosowałem lekkie kremy na napletek aby zachować go w dobrej kondycji i to działało dobrze przez cały czas.

Przed wystąpieniem tych zmian zachorowałem na Covida (którego przeszedłem dość łagodnie - jak grype).

Jakiś czas po tym miałem też dość poważny zabieg dentystyczny który przeszedłem dość ciężko (2 tygodnie na ketonalu, noce nieprzespane itp). Pojawiły się też stany zapalne w kilku zębach, w końcu powstał zgorzej. Na tą chwilę, mam nadzieje że zęby są już wyleczone kanałowo.

Zaraz po tym okresie pojawiły się te zmiany.

Pojawiły się również zmiany grzybicze na pachwinach oraz na trzonie penisa.

Byłem z tym u dermatologa, który na zmiany grzybicze przepisał tabletki, oraz maści - te ustąpiły. Na zmiany na żołędzi przepisał heviran.

Po jakimś czasie, byłem to skontrolować, gdyż nadal widziałem zmiany ale doktor stwierdził że jest dobrze i że żołądź długo sie goi.

To nie dawało mi spokoju więc poszedłem do innej dermatolog - wenerolog która przepisała również inne mocniejsze tabletki przeciwgrzybicze (Orungal).

Stwierdziła również że możliwe że miałem liszaja (gdyż występowały u mnie zwężenia napletka) i przepisała protopic 0.1%.

Po jakimś czasie wróciłem do poprzedniego dermatologa, on stwierdził że napewno to nie liszaj - powiedział że to sie po prostu tak goi długo.

Przepisał mi vitelle treox (taka maść witaminowa) i mam ją stosować przez miesiąc.

Zerknijcie prosze na to czy to wygląda normalnie - czy też powinienem szukać innego dermatologa - może polecicie kogoś ?

Tak to wygląda:
 

wough

Member
Wydaje mi się że jest to stan zapalny, może zbyt częsta masturbacja podrażniła żołędzia, może jakaś maść pomoże nie wygląda to źle.
 

adriang

New member
No właśnie rzecz w tym że od pół roku odkąd mam to, seks i masturbacja jest naprawde rzadko bo nie chce tego pogorszyć. Panna już do głowy dostaje.

Głownie chodzi o tą białą linie jakby i zaczerwienienie wokół. Leków poszła cała masa na to, od mocnych przeciwgrzybiczych aż po maści przeróżne i dalej to mam i nie ustępuje.

Tak to wygląda dziś.


 

wough

Member
Źle to nie wygląda na pewno się zagoi. Kup octenisept i psikaj 2 razy dziennie powinno przyspieszyć regenerację. Pozdrawiam
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry