• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

źle wykonana operacja?

matrix1987

New member
Witam, 14.07.2014 miałem plastykę napletka, lecz nie wiem czy doktor to wszystko zrobił, unikam wzwodu ponieważ mnie boli w miejscu nacięcia. Doktor nie mówił nic o żadnych ćwiczeniach, powiedział tylko, że dwa razdy dziennie zmieniać opatrunek i przemywać Octenisept, nie dokońca schodzi napletek co widać na zdjęciu, tak jakby lekarz, nie w tym miejscu operował, choć może mi się tylko tak wydawać, i do końca nie wiem czy wędzidełko nie mam też za krótkiego i co to jest właśnie pod wędzidełkiem? Pozdrawiam.


aaa - Imgur

PS: 21.07 mam wizytę
 

szymon1

New member
Nie strasz chłopka, wygląda cąlkiem dobrze. Te cwiczenia napletka są istotne przejrzyj inne watki n aten temat. Jutro masz wizyte to dokladnie podpytaj i napisz co tam doktor ci zaleci, zrob jeszcze fotke od strony wedzidelka
 

matrix1987

New member
dodam jutro zdjęcie od strony wędzidełka wraz z opisem co mi lekarz powiedział, czyli jak na razie wszystko jest w porządku? i co to jest pod tym wędzidełkiem tak jakby kula skóry. i czy to jest normalne, że nie mogę zdjąć napletka do końca? bo mam zwężone pod tym co lekarz operował?
 

Jack Daniel's

New member
Kula skóry może być zwyczajną opuchlizną. Nie panikuj.
Ja przy pierwszej zmianie opatrunku prawie zemdlałem, bo mi się szew wyjął i rana nieco krwawo rozeszła.
 

matrix1987

New member
wróciłem, doktor mi dzisiaj zbytnio czasu nie poświęcił więc zbytnio duży informacji nie nabyłem wrzucam zdjęcia, przepraszam za jakość ale nie mam flesza w telefonie. Doktor powiedział, że wszystko w porządku, ale tak jak wcześniej powiedziałem spieszyło mu się, spytałem się co to jest ta kulka a on powiedział na wędzidełko i tyle. a jeszcze mam pytanie co do ćwiczeń,jak mam ściągać napletek w czasie wzwodu czy jak jest oklapnięty? bo wcześniej mogłem bez problemu gdy nie byl sztywny.

bbb - Imgur


PS: kolejną wizytę mam 4.08
 

matrix1987

New member
Udało mi się zrobić, zdjęcie z fleszem, już wypadły dwa szwy, ludzie na forum piszą, że nie mogą zdjąc napletka po operacji ale kiedy w czasie wzwodu? bo nie mogę się doczytać, jestem równy tydzień po operacji. zaznaczone jedynka czuję dyskomfort podczas wzwodu(a nawet ból, to normalne?), dwójką zaś pojawia się obrzęk. Mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co lekarzowi chodziło z ta kulką pod wędzidełkiem? Proszę o ocenę. pozdrawiam!

imgur: the simple image sharer
 

szymon1

New member
Ogolnie cwiczenia napleta na luzno, potem podczas wzodow sam bedzie schodzil jak sie rozluzni, to wedzidlo to faktycznie moze to opuchlizna wczesniej tego nie zuwazylem, albo jakos dziwnie to wyciete jest, na to chwile trzeba czakac az opuchlizna zejdzie, nos ptaka skierowanego ku gorze np w slipach za pomoca podpaski
 
Do góry