Zimny penis

asentrix

New member
Witam!

Parę miesięcy temu przeszedłem zabieg obrzezania, wszystko poszło ok, zagoiło się, sprzęt działa. W międzyczasie pojawił się u mnie ból jąder, poszedłem do urologa i okazało się, że mam żylaka podwróżka nasiennego. Dostałem skierowanie, tylko muszę jechać gdzieś, gdzie zrobią mi to laparoskopowo i co najwyżej za miesiąc, bo chcę to zrobić po maturze.
Jakiś czas temu zauważyłem, że czasami mój penis jest zimny, np. kiedy długo siedzę. Po zmianie pozycji, wszystko wraca do normy. Ostatnio siedząc na toalecie w mocno pochylonej pozycji, mój penis zrobił się trochę bardziej czerwony i tak jakby w tej pozycji krew źle przepływała i też był zimny.
Martwię się, bo nie wiem, czy to coś poważnego, czy to może poprostu objawy żylaka. Jestem strasznym hipohondrykiem i każda taka pierdoła bardzo zajmuje mi głowę. Może to normalne, a ja się przejmuję niepotrzebnie. Zawsze ja mam jakiś objaw, to boję się, że to oznaka jakiejś choroby, która zostanie za późno wykryta i będzie nieuleczalna. Już nie wiem co myśleć. Może ktoś miał podobnie?
 

gmail

New member
siema, to normalne ,moj ptak tez jest czasami zimny , czasami niepły , czasami wiekszy czasami mniejszy , jest to uzaleznione od temperatury , emocji , przezyć , obaw,strachu itp
To tak samo jak jajka sie kurczą i robią zimne tak i penis...by po czasie zmienic swój stan na rozluźnionego i ciepłego :)
Ja tak mam i myślę ze większość też, tez jestem nerwicowcem i hipohondrykiem , trzymaj sie !
 
Do góry