• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zimna końcówka penisa przy zapaleniu prostaty

szamal

New member
Witam
Jestem tutaj nowy zmagam się z zapaleniem prostaty od roku i mam pytanie czy u was też końcówka penisa jest zimna? mój urolog twierdzi że jest to klasyczny objaw zapalenia prostaty... pozostałe objawy klasyczne: częste oddawanie moczu co 1h oraz ból/pieczenie w kroczu, strumień moczu słaby...
 

tomas 1

New member
Tak zimna końcówka penisa to tak jak lekarz twierdzi że jest to klasyczny objaw. Zapalenie prostaty objawia się u każdego podobnie z tym że u jednego stan zapalny powoduje nasilenia w różnych miejscach zimno i ból w kroczu, u innego innego zimny penis, ból w biodrach itp.
 

asdfgh

New member
A czy zimna końcówka penisa jest też objawem CPPS? Bo też mam ten objaw, ale inne mi się nie zgadzają z ZGK.
 

szamal

New member
też się nad tym zastanawiam? ale chyba wezmę się za rozciąganie mięśni miednicy, ale nie wiem gdzie znaleźć odpowiednie ćwiczenia?! może ktoś podrzucić jakiś link albo opisać zestaw ćwiczeń? z góry dziękuje , pozdrawiam
 

szamal

New member
acha mam jeszcze jeden bardzo niepokojący objaw.. mianowicie sperma ma kolor żółty i jest taka jak by galaretkowata?! orgazm nie jest bolesny ale ta konsystencja jest niepokojąca ;/
 

szamal

New member
acha mam jeszcze jeden bardzo niepokojący objaw.. mianowicie sperma ma kolor żółty i jest taka jak by galaretkowata?! orgazm nie jest bolesny ale ta konsystencja jest niepokojąca ;/
 

lisaa

New member
Hello
I am new here I struggle with inflammation of the prostate for a year and I have a question or a tip of you penis is cold? My urologist says that this is a classic symptom of inflammation of the prostate ... the other classic symptoms: frequent urination at 1h and pain / burning sensation in the crotch, weak urine stream ..












lisaa
 

Podobne tematy

Do góry