• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zielona Góra

Zyg9

New member
Czy może ktoś polecić jakiegoś lekarza z Zielonej Góry (chodzi o zabieg wydłużenia wędzidełka - tak myślę po poczytaniu forum, choć jeszcze nie skonsultowałem z żadnym lekarzem...)
A może wiecie kogo unikać?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 

Alex

New member
Na stronce znalazłem dwa adresy:

ZIELONA GÓRA
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
ul. Grottgera 23
65-415 Zielona Góra
dr Wojciech Zwierzyński
tel. (0-68) 325-32-52 lub 0-501-62-32-02


Aldemed Centrum Medyczne
al. Niepodległości 1
65-048 Zielona Góra
tel. (0-68) 324-42-44, 324-42-33, 324-42-22
http://www.aldemed.pl/
 

Zyg9

New member
Dzięki, ale to też znalazłem. Chodzi mi o raczej o opinie o lekarzach, kogo polecacie, czy ktoś miał zabieg np. u dra Zwierzyńskiego, jakie wrażenia itp.

Śledzę portal od kilkunastu miesięcy i jakiś czas temu były opinie o dr Śmigaju z Aldemedu. Ale to było dość dawno. Za każdą opinię będę wdzięczny.

Z góry dziękuję za pomoc
 

rafik

New member
Ja polecam dr Krzysztofa Śmigaja (z resztą swgo czasu już się wypowiadałem nt. jego roboty ;]). Sympatyczny człowiek, robi dobrą robotę. Rzecz jasna opieram się na własnych doświadczeniach.
Z tego co wiem to przyjmuje m.in. w Aldemedzie, w Klinice Urologii jednego dnia na Anieli Krzywoń 2, w szpitalu itp itd. Ja kontaktowałem się bezpośrednio z nim, zdobylem numer komórki i tak właśnie się z nim umówiłem. Koszta są różne, zależy chyba gdzie będzie wykonywany zabieg. Na Anieli Krzywoń 2 zapłaciłem jakieś 2 lata temu 500zł (ale to stulejka), z tego co wiem w Aldemedzie chyba jest taniej. Wszystko zależy czy mają podpisaną umowę z NFZ itp itd.
 

Zyg9

New member
Dzięki Rafik z odpowiedź :) Tego potrzebowałem - konkretnej opinii sprawdzonej na sobie ;) Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zacząć działać.
Jeszcze raz dzięki.
 

Podobne tematy

Do góry