• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zerwanie wędziedłka miesiąc po zabiegu - FOTO

misiekkk

New member
Miesiąc temu miałem zabieg wydłużania wędzidełka. Wszystko było ok, wiec postanowiłem (w sumie to nie było postanowienie tylko spontan) zrobić to z moja dziewczyna. podczas sexu poczułem szarpniecie i już wiedziałem ocb - zerwałem wędzidełko. Szybko poszedłem do łazienki ocenić sytuacje. Wiec: na początku dużo krwi po przemyciu zimna woda ok. Rana powstała na bliźnie po zabiegu, blizna ma długość ok 3cm, a rana 0.5cm. Moje pytanie: czy muszę z tym iść na ostry dyżur lub do urologa żeby to szyć ? Czy jeśli to sie zagoi samo, bez ingerencji chirurgicznej to wędzidełko skróci się znacznie tzn, do długości uniemożliwiającej stosunek? Jak opiekować sie rannym wojownikiem? ;d z góry dzięki za odp

Dołączam fote:
 

RMed

New member
Zgoić zagoi się samo lecz może pękać przy następnych stosunkach
ja bym ci polecił wizytę u urologa niech on oceni ta sytuację na ostry dyżur nie ma co się pchać. Będzie borze :D
 

misiekkk

New member
no wszystko fajnie, tylko chodzi o o ze skończyłem dopiero własnie wczoraj 17 lat. trochę krepujące byłoby brać mamę za rękę i iść z nią do urologa. w ogole co miałbym im powiedzieć? Robiłem wam wnuka ale penis mi się popsuł... ?

PS: ZNOWU iść do urologa. czy wizyta prywatna jest droga? i czy przy wizycie prywatnej potrzebny jest rodzic?

PS2: czy prezerwatywa moze zmniejszyc rzyzyko nastepnego zerwania?
 

RMed

New member
Wizyta u urologa od ja płaciłem od 70 zł do 160 zł ale to zależy badania itp
Myślę że możesz pójść sam do urologa prywatnie i opowiedzieć mu całą sytuację masz 17 lat więc nie powinien robić problemów.

Wiem że to trochę krępujące powiedzieć o tym rodzicom :D
Może masz starsze rodzeństwo? jak tak to poproś by z tobą poszli nie musza wchodzić do gabinetu urologa. Wejdziesz sam ale będziesz miał zabezpieczenie w razie potrzeby bycia z tobą osoby dorosłej.

PS2: czy prezerwatywa moze zmniejszyc rzyzyko nastepnego zerwania?

wątpie
 

Podobne tematy

Do góry