• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zerwane wędzidełko

kolega30

New member
Witam. Tydzień temu będąc za granicą zerwalem wędzidełko. Bylo sporo krwi. Nie boli ale mimo mycia 2 razy dziennie i psikania octeniseptem pojawila się ropa. Dopiero jutro mam wizyte u lekarza. Pytanie czy wystarczy leczenie antybiotykiem czy musze isc na zabieg ?
 
na rope antybiotyk powinien wystarczyc ale skoro sie zerwalo tzn ze pewnie masz przykrótkie wędzidełko a jak teraz dodatkowo zarośnie się ono dodatkową skóra to może się skrócić jeszcze bardziej, więc żeby mieć na przyszłość spokojną głowę wg. mnie rozsądniej było by udać się na zabieg wydłużenia wędzidełka - ale to na spokojnie jutro lekarz to oceni
 

kolega30

New member
Nigdy nie mialem problemów z krótkim wedzidelkiem. Poprostu za ostro uprawialem seks. Czyli zabieg nie jest konieczny ale zalecany tak?
 

nope

Well-known member
Ropa? Jestes pewien? Czuc zapach? Czesto przy usuwaniu wedzidelka wyplywa z niego limfa lub sie tworzy proces ziarniny, nie umiem tego wytlumaczyc ale jest to podobne do roly bo taka zolta albo biaława maź się wydziela i jest to normalny proces gojenia. Czy potrzebny zabieg to będzie wiadomo pewnie jak sie wygoi. Mozliwe ze sobie sam zrobiles "zabieg" wlasnie.
 

kolega30

New member
Kurcze. No nie ma specyficznego zapachu ropy ale nie wiem sam. Heheh troche panikuje może dlatego. Chciałem dodac zdjecie ale cos mi nie idzie
 

Podobne tematy

Do góry