• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zerknijcie proszę i skomentujcie.

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Po ch*j tak szybko? Od szwów sie nie umiera a im dluzej beda tym mniejsze prawdopodobieństwo ze sie rana otworzy. Nie chce krakać, ale pol roku temu kolo pisal ze po jakos tyg idzie ściągać szwy. Ostrzegalem ze za szybko, że przecież nic sie od nich nie stanie. Poszedl, ściągnął, pierwsza noc i wzwody rozerwały rane i lament na nastepny dzień na forum co ma zrobić. Masz wykonana dobra robote nie spierdziel zbyt szybkim wyjeciem szwów. Moja żona miala rozwalony kciuk to szwy były 2 tyg. Kciuk nie powieksza sie jak kutas gdy dostaje wzwodu a mimo to tyle czasu pilnowaly by sie nie otworzylo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kris1234

New member
Dzięki za komentarze. Idąc tropem kolegi dieselpower zadzwoniłem dziś do lekarza ,aby zapytać rzeczywiście jak to jest. Powiedział mi,że szwy nierozpuszczalne zdejmuje się między 8 a max. 10 dni po zabiegu,każdy dodatkowy dzień jest niewskazany z tego względu,że szwy zaczynają się wrastać pod skórę. Mówił także ,że taka jest szkoła i tak postępuje od 12 lat i nikt nigdy problemów nie miał. Więc potwierdził,że nasza wizyta w piątek jest aktualna.
 

kris1234

New member
Odnosnie fotki całkiem ok wg mnie. Z tego co mówił lekarz on z doświadczenia nigdy nie stosuje rozpuszczalnych szwów bo nie dają dobrego efektu po ich zaniku. Lepszy efekt wizualny osiąga się po zastosowaniu szwów nierozpuszczalnych.
 
Do góry