• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zepsute obrzezanie

kristof95

New member
Witam dwa lata temu miałem przeprowadzane obrzezanie przez lek.Pawlika w Poznaniu, powodem było zbyt dużo skóry napletka i niemożność uzyskania wzwodu, sam problem tkwił też w seksie z prezerwatywą obojętnie jaka ona nie była zawsze się zsuwała przez zbyt długi napletek (po jego odciągnięciu i założeniu prezerwatywy cofał się na miejsce do skutkowało zwijaniem się zabezpieczenia)
Lekarz wykonujący zabieg stwierdził że zostawił więcej skóry żeby nie było dyskomfortu gdy cytuję: "bryknie".
Na drugi dzień od zabiegu penis wyglądał jak pogryziony i przeżuty przez psy nawet pojechałem na konsultację drugiego dnia, bo byłem niespokojny. Oczywiście pełnopłatną konsultację...
Usłyszałem że wszystko jest w porządku i że to się zmieni. Po wyjęciu szwów została mi zalecona wizyta po roku od zabiegu na nią nie pojechałem bo jestem wkurzony na maksa.
Ten gość po prostu zepsuł mi fiuta!
W stanie spoczynku zwija się jak ówczesny napletek. Od dołu w miejscu wędzidełka wygląda jak jakieś mięso. Nawet przy skorzystaniu z toalety potrafię się cały obsikać bo to tych "nierównościach" leci mi mocz i nawet po otrzepaniu ptaka spora część ląduje w gaciach czy na spodniach.
We wzwodzie trochę lepiej, ale czuć te pagórki w dotyku.
To wygląda paskudnie zobaczcie sami. Chciałem żeby zarówno w stanie spoczynku ptaszek był wolny nie miał skóry tylko goły łeb.
Rozstałem się przez to z narzeczoną, bo nie chciała ze mną uprawiać seksu, już nie mówiąc o seksie oralnym, mówiła że czegoś takiego do ust nie weźmie.
Moja samoocena legła w gruzach bo zamiast fajnego penisa mam w gaciach mielonkę...😔
Jak to naprawić i nie za miliony? Kogo polecacie w Poznaniu? Słyszałem o doktorze W.Todlu ale jak się z nim skontaktować, ma ktoś namiary?
Zdjęcia:
 

NapletonBonaparte

Active member
@kristof95 Ile czasu nosiłeś szwy?

Ale nie jest tak tragicznie. Serio. Ludzie tu mają dużo gorzej i prowadzą normalne życie seksualne. Jeśli wystarczy skóry to Tondel zrobi z tego L&T, będzie estetyczniej ale stracisz wewnętrzny napletek. Ja bym nie robił nic - ew. poczytał czy da się jakoś to trochę wygładzić, chociażby maścią czy plastrami na blizny. Ale jeśli to Twój kompleks - a nie oszukujmy się, jest tak - pisz smsa do Wieśka.

Rozstałem się przez to z narzeczoną, bo nie chciała ze mną uprawiać seksu, już nie mówiąc o seksie oralnym, mówiła że czegoś takiego do ust nie weźmie.

Typiara kopnięta i dobrze że poszła w pi*du - śmieci same się wyniosły. Nie zdziwiłbym się gdyby miała chęć na innego kutasa, a to tylko wymówka i zwalenie winy na Ciebie.
 

kristof95

New member
Szwy dwa tygodnie, cześć była stałych, cześć rozpuszczalnych.
Próbowałem maści i plastry i nic. Lekarz stwierdził że to chłonka. Ja nie mogę na niego patrzeć i chciałbym poprawkę serio!
 

nope

Well-known member
Tak jak wyżej. Jedz do Tondla. Zrób z tym porządek i kochaj życie. Powodzenia :) ale tak szczerze to oprócz pozostalosci po wędzidęłku to moim zdaniem jest git.
 
  • Like
Reactions: AGv

samlukier

Member
Wygląda w miarę ok. Może nie jakoś wybitnie ale gorsze kwiatki tu widziałem. Co do tej ***** to stary nie przejmuj się. Dobrze, że wdepnięte gówno samo odpadło z buta. Najwidoczniej była tyle warta co te stojące w lesie.
 

MKD

Active member
Taka babe sam bym wywalil z domu z dnia na dzien bez rozmowy. To jest kompletny brak akceptacji drugiej osoby.

pasowalo jej tak dlugi dopoki kutas sie jej podobal? Xd jak to brzmi.

pokaz jak to wyglada we wzwodzie
 

pqblito

Member
W. Tondel na pewno bez problemu ogarnie ten temat i jak poprosisz to zostawi maksymalnie wewnętrznego napletka ile sie bedzie dalo, ja mialem jeszcze gorzej, teraz po poprawce jest super estetycznie. :)
 

vjck1525

New member
U mnie również zabieg wykonywał Pawlik i wygląda to mega paskudnie. Jak można brać pieniądze za coś czego się nie potrafi.. Za 1.5miesiaca jadę na zabieg do doktora Tondla, mam nadzieję że mi to uratuje, pozdrawiam, nie załamuj się, głowa do góry, tak naprawdę narzeczona sama się zweryfikowała, zrobiła Ci przysługę, ze sie usunęła z twojego życia. Wszystko będzie dobrze, idź do Tondla i głowa do góry! Prawdziwa kobieta zaakceptuje Ciebie takiego jakim jesteś, będzie git!
 
  • Like
Reactions: AGv

filttr96

New member

Kawone

New member
Czy ten doktor to Maciej Pawlik ?
Na poniedziałek miałem iść do niego na kontrolę. Bo mój kierujący dostępny będzie dopiero za miesiąc. A że jestem świeżo po obrzezaniu, to muszę zrobić kontrolę u specjalisty.
 

Podobne tematy

Do góry