zbyt wczesna siwizna

luk25

New member
Witam tak jak w temacie powyżej skąd to się bierze? czy są jakieś specyfiki hamujące tą przykrą przypadłość? a może warto hormony zbadać? doradźcie proszę
 

akustyk1000

New member
Nie wiem skąd to sie bierze, ale w ostatni weekend przeglądałem ksiązkę dotyczącą naturalnych metod leczenia różnych chorób. Wypróbuj olejek z gorczycy.
 

kokixs

New member
Mniej stresu, więcej snu, dobre odżywianie - to powinno zahamować proces siwienia. Ale siwienie to również genetyka, a na to nic nie poradzimy.
 

zdrowypan

New member
Nie ma na to rady, geny i tyle. Stres też dokłada swoje. Zapytaj ojca jak wyglądał w Twoim wieku. Jeśli był już szpakowaty w młodym wieku, i ciebie to niestety nie ominie. Ale nie martw się, niektórzy specjalnie farbują się na siwo, bo podobno taka moda, a ty jesteś naturalny :D
 

Witos

New member
Plus jest taki, że osoby, które szybko siwieją, przynajmniej szybko nie łysieją. Mój dziadek i ojciec szybko osiwieli, ale mają bujną czuprynę, a jednak siwe, gęste włosy, wyglądają dużo lepiej, niż zakola ;)
 

mateusz1250

New member
wiem, że można w dobrym, profesjonalnym salonie fryzjerskim wykonac zabieg odsiwiania :) dowiedz się wiecej informacji w tym temacie w salonie, ale takim z wyzszej polki ;)
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Zbyt długi napletek Inne 4
X Zbyt długi napletek ? Inne 5
D Czy mój penis jest zbyt mały? Inne 9
M Czy mam zbyt krótkie wędzidełko? Krótkie wędzidełko 1
P Zbyt długi napletek Stulejka 9
Podobne tematy

Do góry