• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zbyt malo przycoete wedzidelk? + odstajace wedzidelko na zoledziu

Igor369

New member
Witam. Ostatnio poddałem sie zabiegowi podcięcia wędzidełka. Z poczatku cieszyłem się że skończy mój koszmar. Sądziłem ze przy ściąganiu napletka skóra bedzie rowno naciągac żołądź, a tu niespodzanka po odciągnieciu napletka ten dalej ściąga żoladź w dół. Druga sprawa że urolog zostawił mi na żołędziu spory kawalek (5mm) wedzidełka. Co o tym sądzicie? Bo mi osobiście chce się płakać...
http://imgur.com/a/EWFRevI
 

Trolo

Well-known member
Wyglada calkiem spoko, zostawil ci wedzidelko zebys miał wiecej bodźcow. Dodales zdjecie w spoczynku, a jak we wzwodzie ?
 

Igor369

New member
Podobnie. Talej szarpie. Baa dodatkowo wy wyjsciu wedzidelka z pracia zaczela pojawoac sie biala skorka(jak przy rozstepach). Malo tego pomimo ze od zabiegu minelo ponad 20 dni dajej czuje szwy (obrosly jakas tkanka pod skora) a w wedzidelku mam niezagojony otwor z wystajaca niebieska nitka.
 

Igor369

New member
Wiem ze to szwy. Tylko dlaczego to po takim czasie sie nie zagoilo( ponad 3 tygodnie) pod skora czuc nić chirurgiczna ktora sie powinna rozpuscic a zamiast tego obroslo ja jakas tkanka. A co z reszta zagadnien?
 

Podobne tematy

Do góry