• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zbierająca się limfa , opuchlizna

Krystiankendroj

Active member
Niewiem zabarezo czy to się zbiera pod skórą jakiś płyn czy poprostu puchnie , ale czasami tak jak dziś po bokach żołędzia w miejscu napletka wewnętrznego puchnie
Nic wczoraj nie robiłem , nie ruszałem niczym kompletnie , jedynie co to miałem założony plaster sutricon na blizny a potem posmarowałem cepanem miejsce blizny
Teraz pytanie , czy od cepanu który dostał się na napletek mogło się tak stać ? Czy może przez to że był ucisk od plastra , jestem tak z pół roku po obrzezaniu nie mam ładnych tych blizn , nieiwme może uciska coś i limfa nie chce odpłynąć
Dodam jeszcze że to się zdarza czasami nie jest tak cały czas , raz puchnie z jednej raz z drugiej strony , a czasem jak dziś , z obu
Nie czuję bólu ani nic , poprostu widzę że coś mi pod tym napletkiem puchnie
Miał ktoś podobnie ?
 
Najprawdopodobniej jest to limfa, sam jestem 4 miesiące po zabiegu i też mi czasami trochę opuchnie wewnętrzny napletek, szczególnie po nocnych erekcjach, natomiast ta opuchlizna schodzi w ciągu dnia.
 

Krystiankendroj

Active member
Dodam jeszcze że dopiero dzisiaj posmarowałem tym cepanem blizny , nieiwem może taka reakcja ? Tak używam tylko plastrów bo nie widzę żeby ta masc coś dawała
 
Do góry