• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zastanawiam się czy mam stulejke, prosze o pomoc.

sławek83

Moderator
Moim zdaniem jest to stulejka w 100%. A rodzaj to chyba częściowa ale nie znam się od tego jest lekarz. Proponuje ci iść jak najszybciej z tym. Nie czekaj!!!
 

Mateusz18lodz

New member
dzisiaj ide po skierowanie do urologa wlasnie, ale boje sie strasznie zabiegu. I słyszałem że ten zabieg jest kosztowny a nie mam takiej ilości pieniędzy zeby zapłacić za too
 

sławek83

Moderator
Każdy się bał, wierz mi. Ale nie ma czego. A zabieg robiłem za darmo przez NFZ. To nic nie kosztuje. Stary, tak jak ja się bałem to chyba nikt się nie bał. Dzisiaj mija 11 dzień po zabiegu(stulejka całkowita) i niczego nie żałuje. Głupi byłem że czekałem z tym tyle lat.
 

sławek83

Moderator
ja czekałem ok. 2 mieś. A szkołą się nie martw, pozbycie się tego świństwa jest ważniejsze. Jak 2 tygodnie nie pójdziesz do szkoły to chyba nadrobisz. Idź z tym szybko i nie patrz na nic!!!!!
 

Mateusz18lodz

New member
ok dziekii ;) jak dostane skierowanie to w przyszlym tygodniu pojde do Urologa zeby napisał skierowanie na operacje. a i ostatnie pytanie. czy ubezpieczenie szkolne pokryje to czy raczej nie ?
 
Do góry