• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zaschnięta krew na szwach

Delamatio

Member
Siemka. Mam problem przez nocne wzwody mam zaschniętą krew na szwach... przez to jak chce sciągnąć skórę do mycia to strasznie boli... mogę jakoś wymoczyć małego żeby krew zaschnięta sama odpadła? jestem 5 dni po zabiegu
 

80051

Active member
Również mialem ten problem i w 11 dniu po zabiegu wskoczylem do wanny wymoczyc malego i po 3 dniach takich kąpieli dopiero strup puścił ale tak go przyszorowałem że wyrwałem sobie jednego szwa xD tzn po prostu mi odpadł razem ze strupem, wtedy tez zdecydowalem sie ciachnąć wszystkie szwy nożyczkami i usunać (latwe i nie boli)
 

80051

Active member
Wcześniej tylko prysznic brałem od 2 dnia po zabiegu i to nie dawało w sumie żadnego efektu na te strupy
 

Delamatio

Member
Wcześniej tylko prysznic brałem od 2 dnia po zabiegu i to nie dawało w sumie żadnego efektu na te strupy
ja też taki delikatny i szybki prysznic... bo boję się, że coś uszkodzę kurna... ale jutro chyba kąpiel zrobie ale jeszcze chyba bez moczenia małego. Już wszystko po 11 dniach miałeś zagojone? Kurna ja bym chyba nie dał rady sam usunąć... podziwiam Cię stary Ja przy kazdej zmianie w ranie tak Panikuje... to mój pierwszy tak poważny zabieg... Dobrze, że na tej grupie jest tyle wsparcia
 

80051

Active member
stary nigdy nie mialem nic nawet złamane, to rowniez moj pierwszy taki zabieg i w sumie póki co jest zajebiście wg mnie. nastawialem sie ze bedzie tragedia i ogolnie spory cios w życiu a tymczasem jest luźno. ogólnie boje sie mega zastrzykow, zawsze jaja robie z pielegniarka co mi krew pobiera bo tak sie boje tego ukłucia i w ogole. z tymi szwami to jest naprawde mega latwa sprawa, nożyczki, pęseta, sporo precyzji i przecinasz pętelke szwu i wyciagasz pęsetą. szwy są na głębokości 1-2mm, przynajmniej u mnie tak bylo. obserwuj jak fajnie ci sie ciało regeneruje bo wg mnie to jest niesamowite :p

https://meskiezdrowie.pl/threads/obrzezanie-calkowite-low-tight-dr-tondel.10949/ tu masz moj temat to mozesz sobie zobaczyc, pisalem tam odczucia ze wszystkiego
 

Delamatio

Member
stary nigdy nie mialem nic nawet złamane, to rowniez moj pierwszy taki zabieg i w sumie póki co jest zajebiście wg mnie. nastawialem sie ze bedzie tragedia i ogolnie spory cios w życiu a tymczasem jest luźno. ogólnie boje sie mega zastrzykow, zawsze jaja robie z pielegniarka co mi krew pobiera bo tak sie boje tego ukłucia i w ogole. z tymi szwami to jest naprawde mega latwa sprawa, nożyczki, pęseta, sporo precyzji i przecinasz pętelke szwu i wyciagasz pęsetą. szwy są na głębokości 1-2mm, przynajmniej u mnie tak bylo. obserwuj jak fajnie ci sie ciało regeneruje bo wg mnie to jest niesamowite :p

https://meskiezdrowie.pl/threads/obrzezanie-calkowite-low-tight-dr-tondel.10949/ tu masz moj temat to mozesz sobie zobaczyc, pisalem tam odczucia ze wszystkiego
No to jest niesamowite utną nam co nieco a organizm zagoi przystosuje się i elo :p z tymi szwami to raczej poczekam :p chyba, że już serio będą mnie wkurzać wtedy inna sprawa. Ja nie mam problemu z igłami oddaje krew w sumie więc zabieg był bez strachu tym bardziej, że Pani pielegniarka była ahhh :p Już masz do końca zagojone wyleczone?
 

80051

Active member
Mnie starsznie te szwy wkurzaly kiedy sie wycieralem recznikiem po prysznicu. Czesto zahaczałem o nie recznikiem i jakos tak poszlo. Zagojony no tka w 90%, jeszcze na samej górze rana sie musi zasklepić i bedzie git, bo wczoraj troche nabroilem, stwierdzilem ze czas na zwalenie konia i troche rozjebalem rane xD pic related, dzisiaj tam jeszcze nia patrzylem ale powinno byc juz ladnie

 

Delamatio

Member
Mnie starsznie te szwy wkurzaly kiedy sie wycieralem recznikiem po prysznicu. Czesto zahaczałem o nie recznikiem i jakos tak poszlo. Zagojony no tka w 90%, jeszcze na samej górze rana sie musi zasklepić i bedzie git, bo wczoraj troche nabroilem, stwierdzilem ze czas na zwalenie konia i troche rozjebalem rane xD pic related, dzisiaj tam jeszcze nia patrzylem ale powinno byc juz ladnie

No to musiało być mega wkurzające o wszystko haczyć... hahahaha no jeszcze czas musisz mu dać XD niech odpoczywa i atakuje !
 

Podobne tematy

Do góry