• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie Żołędzi i napletka

BlueNinja98

New member
Witam lekarz przepisał mi maść i antybiotyk na grzybice, niestety po wszystkim mi się pogorszyło i doszło do zapalenia penisa o podłożu grzybiczym. Niestety tym czasowo przebywam w Belgii a antybiotyk który przepisał mi lekarz przyjdzie mi za kilka dni, a sytuacja się pogarsza dochodzi do krwawienia z żołędzi i nie wiem zbytnio jak temu zapobiec.
 

nope

Well-known member
Nie poradzisz sie u nas nic tyle ze Ci kazdy bedzie kazal.chodzic do.lekarzy. Na wskazowke ci podam ze bylo kilka gości z podobnym problemem na forum i na zapalenie zoledzi i napletka pomagało im obrzezanie. Skóra wtedy ma dostep do powietrza , bakterie maja problem sie rozwijac bo nie ma wilgotnego srodowiska a skóra twardnieje , wysycha i rogowacieje i problemy na zawsze z głowy. Ale takie stwierdzenia dopiero lekarz musi stwierdzic u Ciebie. Nie lecz sie czasem na własną rękę.
 

Trolo

Well-known member
No to fajnie masz z tym lekarzem...
1. Należy wykonać wymaz, żeby wiedzieć jakiego grzyba masz.
2. Antybiotyk na grzybice? No sorry, ale antybiotyk to raczej na bakterie jest, a nie na grzybicę.
3. Na grzybicę to maści, płyny do stosowania miejscowego, ewentualnie doustne leki na receptę.
4. Najważniejsza jest higiena - czysta bielizna, po umyciu dokładne osuszenie żołędzi.
5. Stosowanie czegoś metodą prób i błędów doprowadzi do tego co właśnie u Ciebie wystąpiło, czy li pogorszenie. Po antybiotykach właśnie często dochodzi do grzybic i problem może się jeszcze bardziej nasilić.
6. Jesteś w Belgii to zjedź do Polski, albo idź tam na wymaz potem do lekarza po leki i się porządnie wylecz. Stosowanie czegoś na odległość może się dla Ciebie skończyć zapaleniem cewki, pęcherza, albo gruczołu krokowego. Po co Ci przez to przechodzić.
 

Podobne tematy

Do góry