• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty III

Status
Zamknięty.

Grom

Well-known member
Mam pytanie natury technicznej. W jak sposób chłopaki mają udowodnić, że przestali kląć skoro wątek jest zamknięty a kolejne, pomimo, że są w treści bez przekleństw są także zamykane?
Ja już wyleczony więc mi ten temat na nic ale wiem jakie emocje towarzyszą choremu podczas walki z chorobą. Czy warto w imię "poprawności" językowej stosować aż takie sankcje? Wystarczy usunąć post z przekleństwami i po sprawie 🙂
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie musza. Odpoczna dzien lub dwa, przemysla swoje i moze watek odblokuje. Ktos pisal ze trzeba znaleźć bardziej liberalne forum. Ktos chyba myli liberalizm z kulturą osobistą! Grom nie zakladaj kolejnego watku bo wiecej odpisywac nie bede tylko od razu do smieci. Temat zostal wyczerpany.
Przy okazji odpowiem jerzemu w ktory w temacie nr 2 napisal ze megasyf. Coz. Nikt cie tu nie trzyma na sznurku. Rejestrując sie zaakceptowales regulamin tego forum! Poza tym piszecie co tylko wam sie podoba. Nikt nie cenzuruje waszych postów, mimo ze jak nieraz czytam co tam ze pierdoły wypisujecie to tylko popcorn zrobic i siedziec jak przy filmie sensacyjnym albo raczej jak przy telenoweli.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry