• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty bole miesni

shez.91

New member
Witam, od paru miesiecy cierpie na zapalenie prostaty choc w sumie sam nie wiem jakie, niby bakteryjne rzecz w tym ze z posiewu moczu nic nie wychodzi, bynajmniej tu w UK gdzie robiono badania. Po przyjezdzie do Polski wybralem sie do specjalisty, badanie per rectum , prostata powiekszona , usg prostaty, jakies zlogi lekarz cos mowi o bakteriach, plus piasek w nerkach . Dostalem kuracje ktora kosztowala mnie prawie 1k
Zinoxx na miesiąc 2x1
MacMirror na miesiac 2x2
Jakis suplement na nerki z wyciagiem z zurawiny
Cos na erekcje jako ze dostalem nakaz 40 dni aktywnosci seksualnej dziennie i picia 3l wody
Po kuracji posiew nasienia w kierunku tlenowych, nie wyszlo nic.
Lekarz na tej podstawie stwierdzil ze w takim razie mam beztlenowe choc nie mam temperatury, ide na wizyte mowi ze poprawa 80% zlogow z podbrzusza i nerek nie ma. Tym razem dal
Doxycylina na miesiac 2x1
MacMirror 2x2
Jakis preparat z palma sabalowa i innymi ekstraktami
Suplement na nerki
Akurat tydzien przed końcem tej terapii zaczely mi dolegac bole barkow, myślę skoro mam kwarantanne po powrocie do uk siedze ciagle w domu i przerz brak aktywnosci fizycznej temu mnie bola, zaczęło mnie piec nadbrzusze ale ogarnalem to i przestalo. Po skończonej kuracji objawy zapalenia prostaty wrocily, dyskomfort w tylku i bole w podbrzuszu , w przeciagu 2 tygodni wszystko pozmienialo sie tak ze mam bole w nadbrzuszu wystepuja rzadziej a dyskomfort w tylku znika jak cos robie i go grzeje. Problem w tym ze coś sie stalo z moim cialem, barki mnie pala, wykreca mi miesnie na rekach czasem bola mnie stawy i sciegna. Mam klucia jak by igiel w plecach i czasem na glowie, bole klatki krtani, dziasel, nog, na przemian. Nie moge tego dokladnie sprecyzowac, podejrzewam ze
-przenioslem bakterie jakims sposobem na reszte organizmu
-doxycylina spowodowala jakies uszkodzenie
Mial ktos tak? Nie wiem jaki to bol niby raz piecze i wykreca a czasem kłuje. Infekcja wraca bo podbrzusze boli i okolice , mam antybiotyki na następną kuracje a jest to cipro mam tez levoxe od innego urologa a boje sie brac ze dobije cialo, z drugiej strony mam wrazenie ze to bakteria tak miesza i musze zaczac brac leki. Robilem teraz 3x badania krwi i nic nie wykryli, usg prostaty tez robione niby juz rozmiar w normie, ale w tylku dyskomfort dalej. Mam ochote odciac se rece bo strasznie mnie wszystko piecze ,boli. Nie wiem do jakiego lekarza mam isc reumatologa czy neurologa
 

Grom

Well-known member
Niewykluczone, że ruszyłeś antybiotykami ukrytą boreliozę. Doxycyklina jak najbardziej mogła to uczynić. Robiłeś badania pod tym kątem?
 

shez.91

New member
Kleszcz ugryzl mnie 10 lat temu ostatnio, przez ten czas robilem test na bolerioze 2 lub 3 lata temu i nie wykazało nic, nie mam tez temeratury i dreszczy
 

Grom

Well-known member
Zrób Test Western Blota. Poczytaj o boreliozie (nie boleriozie 😉). Mogłeś ruszyć doxycykliną formy przetrwalnikowe w ścięgnach. Odradzam naxrazie levoxe bo możesz zostać inwalidą.
Jeśli podejrzewasz prostatę to zrób badanie wydzieliny z prostaty na obecność bakterii. Nie stosuj antybiotykoterapii na ślepo. Poczytaj wątek o zapaleniu prostaty. Wówczas pogadamy. Czeka Cię ciężka droga...
 

Grom

Well-known member
Niestety. Poczytaj wątek o zapaleniu prostaty. Nie załam się. I koniecznie zrób rektoskopię aby wykluczyć szczelinę odbytu i hemoroidy. One dają objawy dyskomfortu w odbycie łudząco przypominające prostatę.
 

shez.91

New member
Dzieki, postaram sie ogarnac wszystko jak tylko ogarne sciegna , miesnie stawy i te klucia na ciele, na ogół wiem ze jak pojde do urologa da mi jakis antybiotyk a ja sie po prostu boje przyjmowac teraz cokolwiek bo tak jak mowiles nie chce zostac inwalida, lekarz powie ze wszystko bedzie dobrze , znam juz ich gadki
 

roolf

Member
Kurde ciekawe. Na pewno w tym UK nie zapodali Ci jakiegoś fluorochinola??? Mam bardzo podobnie jak Ty. Tylko u mnie po levoxie się zaczęło. Jesscze możesz spróbować przeciwciala na chlamydia trachomatis
 

shez.91

New member
Dali 8 miesiecy temu bralem cipro przez tydzien i mialem omdlenia i zostawilem, nic nie pomagalo, dopieoro porzadnie sie za to wzialem od czasu wizyty u urologa w Polsce, jak pisalem po 1 kuracji wszystko bylo ok tylko oslabienie bo duzo antybiotykow Ale ta doxycylina doszczetnie mnie zniszczyla. Pytanie czy lek mnie dobił czy bakteria czy jak pisal kolega wyżej mam borelioze
 

roolf

Member
Nie wiem czy doxa sama w sobie moze cos takiego powodować. Sprawdź te infekcje, nie tylko borelioza jest ale babeszja, chlamydia tr/pneu i inne. A crp i ob masz ok ? Przeciwbolowe Ci pomagają? Doraźnie polecam akupubkture mi pomaga
 

Grom

Well-known member
Dobrze @roolf pisze. Fluorochinolowe dają objawy niekiedy po kilku miesiącach. W internecie jest relacja polskiego artysty, który po kilku dawkach chinoli miał takie bóle stawów, mięśni i ścięgien, że popełnił samobójstwo. W ostatnim poście przestrzegał wszystkich przed tymi antybiolami.
 

shez.91

New member
No nie wiem jakos szczerze wątpię bo problemy sie zaczely pod koniec doxycyliny a rozeinely bardziej jakis tydzien lub dwa po odstawieniu. Chlamydia test robiony jakos lipcem z moczu , negatywny , teraz chodze tu po lekarzach i robia mi testy , zrobili mi juz 4 testy krwi, nie mam do nich wglądu tylko powiadomienia przychodzą i mowia ze wszystko w normie, ostatnio 2 dni temu pojechałem do szpitala i trułem im dupe ze bakteria mnie zjada od środka to zrobili mi posiew krwi , przychodzi lekarz i mówi że gdybys mial jakas infekcje to by to wykazało. To se pomyslalem , ta bakteryjne zapalenie prostaty mam i jakos wam tej bakterii nie pokazuje a antybakteryjne antybiotyki dzialaja, pogubiłem się we wszystkim
 

roolf

Member
Hmm, moze sprobuj wyluzować. Jak wyniki wszystkie są ok, reumatolog mowi ze ok, neurolog ze ok, urolog ze ok to spróbuj odpuścić na jakiś czas temat, wyluzuj, sprobuj suplementacji magnez wit C kolagen D NAC i ewnetualnie witaminy B. Dieta, wierzbownica d mannoza , sprobuj alupubktury, fizjoterapia, trochę jogi byle nie za ostro i głębokie oddychanie?
 

shez.91

New member
Powiem tak neuro i reumatologa jeszcze nie widziałem. Spotkałem się z fizjo ale mówiąc z nim o prostacie nawet nie zasugerował chronić pelvic syndrome ale za to polecił techniki relaksacji, oddechu itp. Z moczu, krwi , nasienia fakt nie wychodzi nic ale leki antybakteryjne działają podczas kuracji , po niej wszystko wraca w jakimś stopniu, dawkuje codziennie witaminy i suplementy ochronne na stawy, z mika checia bym wyluzował ale wykreca mi coś w środku miesnie czasem tak ze w środku nocy jak sie obudzę to nie mogę spać, raz dłonie raz barki raz przedramię a pisząc to atakuje stopy, i do tego to uczucie igiełek. Boje sie ze to stwardnienie rozsiane, wiem ze powinienem wyluzować i sie nie nakręcać bo psycha tez robi swoje ale ostatnie czego bym chciał to zostania inwalida. Swoją drogą masa osób po covid ma podobne problemy, mimo wszystko chce sprawdzic Lyme Disease
 

roolf

Member
Covidowych przy zapaleniu płuc levoxa wchodzi az milo :) no cóż, mam podobnie od roku... nie znalazłem przyczyny, na papierze jestem zdrowy, więc tak staram się żyć z nadzieją ze minie.
 

koster

New member
Witam, od paru miesiecy cierpie na zapalenie prostaty choc w sumie sam nie wiem jakie, niby bakteryjne rzecz w tym ze z posiewu moczu nic nie wychodzi, bynajmniej tu w UK gdzie robiono badania. Po przyjezdzie do Polski wybralem sie do specjalisty, badanie per rectum , prostata powiekszona , usg prostaty, jakies zlogi lekarz cos mowi o bakteriach, plus piasek w nerkach . Dostalem kuracje ktora kosztowala mnie prawie 1k
Zinoxx na miesiąc 2x1
MacMirror na miesiac 2x2
Jakis suplement na nerki z wyciagiem z zurawiny
Cos na erekcje jako ze dostalem nakaz 40 dni aktywnosci seksualnej dziennie i picia 3l wody
Po kuracji posiew nasienia w kierunku tlenowych, nie wyszlo nic.
Lekarz na tej podstawie stwierdzil ze w takim razie mam beztlenowe choc nie mam temperatury, ide na wizyte mowi ze poprawa 80% zlogow z podbrzusza i nerek nie ma. Tym razem dal
Doxycylina na miesiac 2x1
MacMirror 2x2
Jakis preparat z palma sabalowa i innymi ekstraktami
Suplement na nerki
Akurat tydzien przed końcem tej terapii zaczely mi dolegac bole barkow, myślę skoro mam kwarantanne po powrocie do uk siedze ciagle w domu i przerz brak aktywnosci fizycznej temu mnie bola, zaczęło mnie piec nadbrzusze ale ogarnalem to i przestalo. Po skończonej kuracji objawy zapalenia prostaty wrocily, dyskomfort w tylku i bole w podbrzuszu , w przeciagu 2 tygodni wszystko pozmienialo sie tak ze mam bole w nadbrzuszu wystepuja rzadziej a dyskomfort w tylku znika jak cos robie i go grzeje. Problem w tym ze coś sie stalo z moim cialem, barki mnie pala, wykreca mi miesnie na rekach czasem bola mnie stawy i sciegna. Mam klucia jak by igiel w plecach i czasem na glowie, bole klatki krtani, dziasel, nog, na przemian. Nie moge tego dokladnie sprecyzowac, podejrzewam ze
-przenioslem bakterie jakims sposobem na reszte organizmu
-doxycylina spowodowala jakies uszkodzenie
Mial ktos tak? Nie wiem jaki to bol niby raz piecze i wykreca a czasem kłuje. Infekcja wraca bo podbrzusze boli i okolice , mam antybiotyki na następną kuracje a jest to cipro mam tez levoxe od innego urologa a boje sie brac ze dobije cialo, z drugiej strony mam wrazenie ze to bakteria tak miesza i musze zaczac brac leki. Robilem teraz 3x badania krwi i nic nie wykryli, usg prostaty tez robione niby juz rozmiar w normie, ale w tylku dyskomfort dalej. Mam ochote odciac se rece bo strasznie mnie wszystko piecze ,boli. Nie wiem do jakiego lekarza mam isc reumatologa czy neurologa
Na mnie palma sabalowa nie działa, 3 rzeczy, które złagodziły ból i w sumie prawie cały stan zapalny zszedł to codziennie piję wodę z kurkumą. natomiast na silny ostry ból i stan zapalny bezpośrednio najwięcej zrobiło cbd i msm. jak ktoś lubi to może w proszku ja biorę w kapsułkach. natomiast cbd biore 2 razy do roku i niezmiennie jest to ta surowa wersja z cbda - https://konopiafarmacja.pl/krople-cbd/117-olej-cbd-5-raw-15-ml.html
 

Piotr11232

New member
Ja na niebakteryjne zapalenie prostaty chorowałem od 2 lat przez prawie cały czas czułem ból i dyskomfort, oczywiście leki nie pomagały. W końcu podszedłem do tego z wiarą i uporządkowałem się duchowo i zacząłem odmawiać Nowennę Pompejańską ( instrukcja jest w necie, różaniec należy odmawiać z komentarzem/z rozważeniem, na telefon jest fajna aplikacja z rozważeniami) , w połowie Nowenny zapalenie minęło i żyję pełny wiary, że nie powróci :)
 

Arktik

Well-known member
Ja na niebakteryjne zapalenie prostaty chorowałem od 2 lat przez prawie cały czas czułem ból i dyskomfort, oczywiście leki nie pomagały. W końcu podszedłem do tego z wiarą i uporządkowałem się duchowo i zacząłem odmawiać Nowennę Pompejańską ( instrukcja jest w necie, różaniec należy odmawiać z komentarzem/z rozważeniem, na telefon jest fajna aplikacja z rozważeniami) , w połowie Nowenny zapalenie minęło i żyję pełny wiary, że nie powróci :)
Super świadectwo, pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry