• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty ból w kroczu

Piotrek162

New member
Cześć ponawiam temat mam 25 lat w grudniu zachorowałem na zapalenie cewki moczowej udało się wyleczyć ból w cewce minął i lekki ból jąder też i byłem przez tydzień najszczęśliwszym człowiekiem na świecie brałem nitroxilion forte. Po tygodniu wyleczenia cewki moczowej duży ból gruczołu krokowego ( ból jąder przelotny często boli jak siedzę w pracy ) pojechałem do urologa wykrył zapalenie prostaty biorę levoxe i probiotyki 16 dzień już ... Mniej boli ale boli dalej . Proszę o pomoc kogoś z podobnym problemem .
 

Grom

Well-known member
Ciężko coś pomóc. Na razie leczysz się, jak myślę, w ciemno. Jeśli bierzesz levoxe 500 mg dziennie to raczej dołączysz do klubu zmagających się z tym problemem latami. Niewykluczone też, że będziesz miał szczęście i za kilka dni na zawsze opuścisz to forum aby nigdy się na nim nie pojawić 🙂
Poczytaj cały wątek o zapaleniu prostaty, uwaga: możesz wpaść w depresję 😉
Przede wszystkim diagnostyka, czyli próba Stameya a potem już z górki... 😉
 

toastt

Well-known member
Ten syf mylnie zwany antybiotykiem (levoxa) należy brać dwa razy dziennie po 500 mg aby w ogóle mieć szansę na pełne wyleczenie. Uważa się, że wystąpienie skutków ubocznych tego chemioterapeutyku nie jest skorelowane z dawką, a raczej z długością terapii i predyspozycjami pacjenta (uwarunkowaniami genetycznymi). Trzeba go brać przynajmniej przez 28 dni, byś miał szansę nigdy nie wrócić na to forum i zapomnieć o sprawie. W przeciwnym razie ryzykujesz (lekarz tym ryzykuje), że staniesz się stałym klientem poradni urologicznej na wiele lat i prawdopodobnie po drodze staniesz się kaleką z zespołem uszkodzenia po fluorochinolonach (termin FQAD) z chronicznym bólem przewlekłym i niepełnosprawnością do końca życia włącznie.
 

dandoo

Active member
jak koledzy piszą wyżej, kiedyś złapałem zapalenie prostaty po basenie, dostałem mocny antybiotyk na parę tygodni i oczywiście próbowałem zioła jakieś plus sok z aronii, i różne cuda, problem udało się zażegnać choć nie powiem trochę przeszkodził bo miałem jakiś czas problemy ząłądkowe a potem aktywowała mi się celiakia, do tego czasu byłem nieświadomy o niej. prawda jest taka ze antybiotk to był chyba 1000 mg z 2 razy dziennie min ale nie pamiętam co to było. Póki co jestem czysty… i problem się nie pojawia. Także powodzenia chłopaki!
 

Podobne tematy

Do góry