Zapalenie prostaty a stulejka

metez

New member
Witam, byłem dziś u urologa z moim problemem. Napletek moge całkowicie odsunąc w spoczynku, natomiast w zwodzie tylko za grzyb - dalej nie schodzi. Byłem pewien że skieruje mnie na zabieg poszerzenia... Co się okazało lekarz wykrył również zapalenie prostaty (badanie per rectum i wyraźny ból...) Dodatkowo przezroczysta wydzielina z penisa o niemiłym zapachu. Lekarz zalecił wykonanie posiewu spermy. Co dziwne nie odczuwam wiecej żadnych objawów zapalenia prostaty - żadnego bólu, żadnych trudności z oddawaniem moczu...
Gdy zapytałem co ze stulejką, lekarz powiedział, że gdy uda się usunąć stan zapalny to na 99% stulejka się rozejdzie! Czy jest to możliwe? Czy to może stulejka jest przyczyną zapalenia prostaty?
Dziekuję z góry za pomoc
pozdrawiam
Marek 19 lat
 

wojcur

Member
lekarz powiedział, że gdy uda się usunąć stan zapalny to na 99% stulejka się rozejdzie! Czy jest to możliwe? Czy to może stulejka jest przyczyną zapalenia prostaty?
What??

O ile nawet jestem w stanie uwierzyć, że stulejka w jakiś tam sposób może powodować zapalenie prostaty (gorsza higiena i więcej pozostających bakterii, które mogą się cofać przez cewkę do prostaty) to stwierdzenie, że jak się wyleczy zapalenie to stulejka się rozejdzie jest co najmniej komiczne.

Przecież stulejka to problem mechaniczny.
 
Do góry
TOPlist