• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapach penisa i dziwna polucja

Kavvpol

New member
Siema, od jakiegoś czasu zauważyłem że mój penis śmierdzi taka typowa ryba, mogę się umyć w nocy a rano wstaje i czuć rybę.. Mocz też ma dosyć intensywny nieprzyjemny zapach. Co to może być? Jeszcze jedno, rano podczas snu miałem polucje ale zamiast spermy pojawiła się taka długa gęsta galaretka, dodam że nie masturbuje się już 2 albo 3 tygodnie ani nie uprawiam seksu, czy to może mieć wpływ na takie coś?
 

kamilalan11

New member
Ok jest sposób na rybi zapach. To Afronis lek czy tonik przeciwtrądzikowy należy go na wacik sporo i wycierać żołądź rano i wieczór. Sprawdzone u mnie po 3 latach męczarni jakich doznałem po zabiegu usuwania kamienia z nerki przez prącie. O dziwo rozwalili mi tam coś i choć nie miałem bakterii w wymazach to wyciekało mi czasem nasienie jakbym miał znowu zmazy nocne. I to jakoś się psuje ma właśnie zapach rybi najgorzej było po masturbacji po stosunkach z żoną problem znikał chyba ze względu na kwaśne i antybakteryjnie działające środowisko w pochwie. Mycie 3 razy dziennie nie pomaga zapach wżera się w skórę chyba, a tonik zasusza zamyka pory działa antybakteryjnie tam jest wyciąg z lawendy chyba i z tymianku i kwas borowy z alkoholem... wziąłem to przypadkiem w desperacji od żony no i jak ręką odjął. Od czasu do czasu muszę poprawić bo mi tam wycieka ale jak raz zrobię i często się myję kłopotu nie ma. Przekazujcie dalej. Ja byłem już na chemioterapeutykach i pomagały tylko kiedy je się brało a potem problem wracał. AFRONIS.
 

Podobne tematy

Do góry