• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Załupek po plastyce napletka - rozwiejcie moje wątpliwości BŁAGAM

Paweł12345

New member
Hej, jestem 11 dni po plastyce napletka. Opuchlizna schodzi ładnie (była naprawdę ogromna), ale od 7 dnia z dnia na dzień widać poprawę.

Jednak pojawił się kolejny problem, ZAŁUPEK


Wyrazne zdjęcia z każdej strony:
https://imgur.com/a/uCRi3Vo?fbclid=IwAR3o8Qj3MAzKH93hq4-3THzo-x483SbL_P_cfpIGCYEkv4V76oqRMkf_slw

Czy to już ten słynny załupek, jeśli tak to już wyczytałem z całego forum, że jak najszybciej na sor, żeby mi go wsadzili w napletek.
Dodatkowo zauważyłem, że sikam nagle 4 strumieniami, penis zaczyna minimalnie pobolewać oraz, że zsiniało pod tym spuchniętym napletkiem (widać na 3 zdjęciu).
Wzwodów dostaje normalnie jak zawsze, jednak delikatnie one jeszcze bolą.

Czekam na odpowiedz. Bardzo się zacząłem stresować, każda uwaga jest ważna
Dodatkowo za 2 dni mam wizytę u lekarza który mnie operował, także rozwieje wszystkie watpliwosci, jednak chcialbym wiedzieć już teraz, bo wydaje mi się, że z załupkiem nie ma zartów i im szybciej się go zniweluje, tym mniejsze szkody wyrządzi i mniejszy ból sprawi.

Dzięki, naprawdę na Was liczę :)
 

Trolo

Well-known member
Po co zakladasz kolejny temat z tym samym problemem? Już ludzie Ci odpowiedzieli tyle na ile mogli. Nic tu nie dadza kolejne posty. Musisz zaczekac aż opuchlizna zejdzie.
 

jeinson

New member
Kurde, ja bym poszedł na konsultacje.. U mnie po 1 dniu to wyglądało o wiele lepiej, a dziś (10 dzień) już praktycznie wszystko w normie.
 

Paweł12345

New member
Ja dziś byłem u lekarza, to był załupek, naciągnął mi, największy ból jaki przeżyłem w życiu z ręką na sercu, ale 10 sekund i po sprawie. Teraz wygląda tragicznie, krew się leje ale opuchlizny nie ma. W czwartek kontrola, miejmy nadzieję że będzie dobrze jak u Ciebie, a jak wygląda w wzwodzie, możesz podesłać zdjęcia?
 

Paweł12345

New member
Zrobił się twardy, to dobrze czy zle, jutro mam wiyte u lekarza, 2 dni temu mówił mi, że może będzie trzeba operować jeszcze raz, ale dopiero za kilka dni bedzie mógł stwierdzić.

Nie chodzę już do tego lekarza, który mnie operował :)
 

Paweł12345

New member
i uważasz ze mam to samo co u kolegi z posta, u mnie to wygląda o wiele lepiej, i wydaje mi się że maleje w oczach, ale zobaczymy co powie jutro lekarz który mi go "nałozył" :)
 

Evilick

Member
U mnie wystapil kolejny problem, otoz jak mi staje to czuje dziwny bol przy dolnej czesci w okolicy wedzidelka jednak on ustepuje po kilku chwilach i potem juz nic nie boli. Troche slabo jak po kazdym wzwodzie bedzie musialo troche pobolec mam nadzieje ze to nic powaznego
 

Paweł12345

New member
Opuchlizna po lewej stornie znacząco sie zmenijszyła, po prawej minimalnie, nie wiem czy zdjęcie to będą oddawać. Dziś jadę do lekarza, i on mi powie co i jak dokładnie.

Dam Wam znać, może ktoś kiedyś będzie miał ten sam problem i akurat moja historia mu w tym pomoże :). Jestem bardzo ciekaw czego dziś się dowiem, mam nadzieje, że dzisiaj już bez żadnego naciągania, bo to bół którego nigdy w życiu nie przeżylem
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry