• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Załupek po obrzezaniu

bombo

New member
Witam, kiedy miałem 12 lat miałem stulejkę ale po jakims czasie udało mi się pierwszy raz w życiu ściągnąć cały napletek ale niestety porobiły się blizny i udaje się go ściągnąć do konca ale jest bardzo ciasny. Teraz minęło kilka lat penis mocno urósł a napletek zrobił się tak ciasny że nie idzie go Złożyć na żołądź i od dwóch tygodni jak mi stanie to od razu mam zupek.. żołądź wysuszyła się na wiór. A jak opadnie to wtedy ciągnąć palcami napletek na żołądź bo wielkich męczarniach uda się założyć napletek. Jak myślicie czy warto czekać żeby może jeszcze się coś rozciągło? Czy zgłosić się do lekarza?
 

Trolo

Well-known member
No niestety. Przegapiłeś moment w którym to jeszcze można było rozciągać, tym bardziej, że pojawiły się blizny. Teraz nie pozostaje nic innego jak obrzezanie.
 

Trolo

Well-known member
Zapewne dodałeś zdjęcie i potem usunąłeś więc to nie zadziała. Musisz dodać i wkleić link do udostępnienia.
 

dandoo

Active member
ewidentnie ciasno idź do urologa - coś musisz z tym zrobić. Wydaje mi się, że czeka Cię zabieg… tego chyba nie rozciągniesz…
 

Podobne tematy

Do góry