• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Załupek jako powikłanie po operacji stulejki

zaniepokojony27

New member
Z deszczu pod rynnę .. tak mogę określić moje walki o posiadanie normalnego penisa.
Dawniej miałem stulejkę pełną, teraz mam problem z załupkiem .. odciąganie resztek napletka na swoje miejsce po wzwodzie jest bardzo trudne. Baa .. jestem dwa tygodnie po operacji usunięcia stulejki i boję się zsunąć go do końca, bo już jak zsuwam do połowy to mam problemy aby powrócił na miejsce. Na razie nic mnie nie boli, ale jak ja mam się dokładnie TAM umyć???

Czy ktoś miał podobny problem?
 

apolakipsa

New member
co nato twoj lekarz?


2 tygodnie to za wczesnie bym mogl cos doradzic ;] z tego co wiem po plastyce i czesciowym nie jest odrazu swietnie tylko trzeba rozcwiczyc tzn stosowac sie do zalecen lekarza
 

matixl77

New member
Dołączam się do pytania. Mam podobny problem. Jestem 3 tygodnie po zabiegu, szwy puśćiły, wszystko jest ładnie zagojone, ale podczas wzwodu nie mogę odprowadzić napletka tak jak ma być, wydaje się za ciasny. Mi się wydaje, że to jest spowodowane tym, że nigdy nie był odprowadzony do końca i trzeba go rozciągnąć. Rozciągaj go wieczorami podczas kąpieli, tak jak ja, może pomoże, jak nie, trzeba się zgłosić do lekarza ponownie.
 

bergen

New member
Jesli po miesiacu wszystko nie bedzie dzialac jak nalezy (no, powiedmzy 6 tygodni, bo u niektorych proces gojenia jest wolniejszy), to znaczy ze zabieg zostal zrobiony zle, i trzeba go bedzie niestety poprawic.
 

Trolo

Well-known member
Problemy z odprowadzeniem, to może coś dla poślizgu, krem olejek i ćwiczyć. Wrzucić zdjęcia i zobaczymy. Nie koniecznie to musi być źle wykonana operacja. Możesz odwiedzić urologa, to Ci powie co i jak.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry