• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zakupy przez Amazon.com

stooley

New member
Cześć,
zamawiał tam ktoś cokolwiek? Chcę sobie kupić zegarek, w Polsce praktycznie niedostępny już model.
Czy to bezpieczne? Jakie są szanse na zostanie oszukanym/dochodzenie swoich praw? Jak wygląda gwarancja od Amazon? Wspomnieli, że w przypadku zegarków dają swoją własną zamiast tej producenta.

Proszę o wypowiedź każdego kto miał do czynienia z zakupami na tym portalu, niekoniecznie zegarków ;).
 

Mar1

New member
z tego co wiem, Amazon bardzo dobrze traktuje klientów, więc jeżeli będzie coś nie tak, na pewno rozwiążą problem szybko i najlepiej jak się da.
Co do przesyłki, zależy skąd zamawiasz, jeżeli z USA, to licz się z tym, że może utknąć w urzędzie celnym
 
B

BartekNowy

Guest
Ja zamawiałem kilka rzeczy. Świetna obsługa, jest z nimi dobry kontakt. Przesyłka trwa długo, co jest normalne przy sprowadzaniu towarów z zagranicy. Wszystko było zawsze dobrze zapakowane i nigdy nie uszkodzone. Od znajomego wiem, że reklamacja i w ogóle zwroty przebiegają sprawnie i bez problemów :)
 

Podobne tematy

Do góry