• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zakupy przed obrzezaniem

koro33

Member
Jako iż został już mi tydzień do zabiegu obrzezania to wypadałoby kupić rzeczy potrzebne do zmieniania opatrunków tyle że doktor nic nie mówił co dokładnie kupić więc może powie po zabiegu i wtedy dopiero kupie. A co wy myślicie ? Czekać do zabiegu czy przed kupić na spokojnie ?
 

StefanOp

Member
Mi doktor powiedział, żeby kupić 20 paczek gazików w rozmiarze 10x10, opakowanie tabletek przeciwbólowych i w miarę ciasne majtki
 

Kartuz

New member
Ostenisept 500ml x2.

Dużo kompresów jałowych 10x10 jak już wspomniano, jak przedmówca przylepiec na rolce 2,5cm na 5m też z dwie sztuki. Małe gaziki też do higieny.

Panowie ten wątek się pojawiał ale dobrze wiemy że ta faja nie zawsze tak bardzo chce się trzymać ku górze, przylepia się do podbusza ale wiemy że czasami opada. A ku górze musi być. Ja na noc używałem kobiecych podpasek bez skrzydełek tzn gdy już założyłem opatrunek owijalem go też podpaska i ubierasz opięte bokserki i się trzymał ku górze, super się sprawdza.

Mega cierpliwości i będzie dobrze.
 
Do góry