• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zaczerwieniony żoładź. Krostki na penisie.

heniu1

New member
Mój problem polega na zaczerwienionej żołędzi i krostkach. Podejrzewam grzybice , ale za cholere nie wiem gdzie moglem to złapać. Całkiem możliwe, że na basenie :?
Foto:



Czy to grzybica??

PS. Jeżeli to grzybica to jakie leki doustne polecacie? (postaram się o receptę).
 

dandelion85

New member
Ja mam takie samo zaczerwienienie jak Ty na 1 zdjęciu. Też podejrzewam grzybicę i też nie wiem gdzie to złapałem. Byłeś może u lekarza z tym? Co przepisał i jaka diagnoza?
 

Brak_nicku

New member
Miałem podobnie (czy nawet nie tak samo) najpierw leczono mnie z podejrzeniem stanu zapalnego , pozniej grzybice.
Raczej to bedzie grzybica.
 

Psycho

New member
Co do zaczerwienienia, to też to miałem... i jeszcze jedną małą krostkę pod ujściem cewki... lekarz przepisał antybiotyk (Cipronex) na zapalenie cewki moczowej. Pomogło. Czujesz jakby mocz wypływał samoistnie? Takie kropelkowanie? Ja miałem takie uczucie + szczypanie w późniejszym czasie jak mocz zaczął faktycznie kropelkami samoistnie wypływać.
 

dandelion85

New member
Ja byłem wczoraj u dermatologa z tym. Powiedział, że to grzybica. Kazał smarować clotrimazolum rano a wieczorem zinalfatem. Zobaczymy czy pomoze. A Ty jakie leki dostales o ile poszedles do lekarza?
 

dandelion85

New member
u mnie te dwie maści też nie pomogły, brałem doustnie antybiotyk i chyba po nim zaczerwienienie zmniejszylo sie, a to co zostalo rozjasnilo sie ze juz ciezko zauwazyc ze cos jeszcze mam
 

bezczel

New member
Podstawowa zasada to dbanie szczególne o higienę + Clotromazolum (pamiętajmy że w majtach są troszkę inne warunki, większa wilgotność itd). Clotrimazolum to maść ogólnodostępna na grzybicę dostępna w każdej aptece. Myślę że jeżeli po 2-3 tyg stosowania nic nie pomoże, trzeba jednak się udać do lekarza.
 

Podobne tematy

Do góry