• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zaczerwieniona i sucha skóra na żołędziu

Skeelz

New member
Witam!
Mam taki problem, że od dłuższego czasu mam zaczerwienioną i suchą skórę na żołędziu. Szczerze nawet nie wiem od kiedy. Nie uprawiałem jeszcze nigdy seksu, a od niedawna mam dziewczynę dlatego zaczął mi ten problem bardziej doskwierać. Wcześniej myślałem, że to może być problem, iż mogę mieć stulejkę; urolog mi powiedział, że to zmiany od masturbacji i mi wypisał Pimfaucort i miałem też swoją drogą zabieg wydłużenia wędzidełka(to było w sierpniu). Wtedy maść mi niezbyt pomogła. Dziś jest 7 dzień, jak zacząłem ponownie stosować tę maść z nadzieją, że może tym razem coś da. Swoją drogą nie jestem właśnie pewien efektów, czy jest lepiej, czy nie? Ogólnie to podczas wzwodu skóra jest jeszcze bardziej zaczerwieniona. Wstawiam zdjęcia, liczę na jakąś odpowiedź co robić; stosować dalej maść, czy co?

 

Johnny96

New member
Hej. Czy udało Ci się rozwiązać problem? Mam tę samą dolegliwość. Byłem u dermatologa i dwóch urologów i wszyscy powiedzieli, że "wszystko jest w porządku". Niestety nie jest. Mam suchą skórę i czuję swędzenie.
 

Skeelz

New member
Mi też tak powiedział, nie swędzi mnie co prawda, ale jest zaczerwieniona miejscowo i sucha. Chyba trzeba z tym jakoś żyć po prostu; maść Pimfaucort tylko pogarsza strasznie i się w moim przypadku wdaje zapalenie, więc totalnie odstawiłem, a z kolei np Clotrimazolum jest ok, ale nie daje stałego efektu. Nie przeszkadza to w stosunku, więc chyba to najważniejsze.
 

pelesos

Active member
Z tym problemem boryka się wielu mężczyzn, ostatnio zacząłem się zastanawiać nad osoczem bogatopłytkowym.
 

Johnny96

New member
Mi też tak powiedział, nie swędzi mnie co prawda, ale jest zaczerwieniona miejscowo i sucha. Chyba trzeba z tym jakoś żyć po prostu; maść Pimfaucort tylko pogarsza strasznie i się w moim przypadku wdaje zapalenie, więc totalnie odstawiłem, a z kolei np Clotrimazolum jest ok, ale nie daje stałego efektu. Nie przeszkadza to w stosunku, więc chyba to najważniejsze.
Ja myślę, że musi być jakieś rozwiązanie, tylko po prostu lekarze są niekompetentni ;p ja uważam że to że ktoś ma tytuł medyczny wcale nie oznacza, że jest ekspertem. Zacząłem używać mazidła konopnego, dam znać czy pomogło xd
 

pelesos

Active member
Ja myślę, że musi być jakieś rozwiązanie, tylko po prostu lekarze są niekompetentni ;p ja uważam że to że ktoś ma tytuł medyczny wcale nie oznacza, że jest ekspertem. Zacząłem używać mazidła konopnego, dam znać czy pomogło xd
Niekompetentny od razu ... po prostu człowiek całe, życie się uczy ... na niektóre stany, choroby, nie ma cudownego leku. Wszystkiego nie umiem wyleczyć. Tak jak na starość też nikt nie wymyślił sposobu.
Duży potencjał regeneracyjny ma osocze bogato płytkowe, może to jest rozwiązanie problemu. hmm
 

bartix

Active member
mi na zaczerwienienia pomógł latacyd (czerwony przeciwgryzbiczy z wyciagiem z nagietka) mozesz uzywac tez kremu zinaflat. Pimafucort podobno moze podrażnić skóre. Najlepiej nie zostawiaj maści na noc jak za długo zalega to podobno też nie dobrze.
 

Aart

New member
Wydaje mi się ze może to być skutek zabiegu wydłużenia wędzidełka. Mam dokładnie ten sam problem i również przeszedłem taki zabieg. Także może problem tkwi w tym ze skórą np musi się zregenerować po bardzo dużym i intensywnym znieczuleniu przy zabiegu. Takie są moja podejrzenia 😉
 

Johnny96

New member
Ej słuchajcie, od 3 dni smaruję sobie olejem cbd z konopi i to chyba działa :D Skóra jest mniej sucha i nie czuję już tego kłucia! Jeszcze będę dalej to stosować i dam znać :) Bo kupiłem sobie olej cbd, aby mi pomógł ze stresem, bo już go kiedyś stosowałem i pomyślałem sobie, że przecież ludziom to też pomaga na problemy przecież i że warto spróbować. I jedną kropelkę puszczam na żołędzia i rozsmarowuję delikatnie palcem pozostawiając na nim cieniutką warstwę. Robię to 2 razy dziennie. Uwaga, może brudzić bieliznę!
 

Podobne tematy

Do góry