Zaczekaj z lekami.

michal12

New member
Siema,
Piszę, abyście zwrócili uwagę na to, żeby od razu nie pchać się na różne leki od PW.
Jeżeli robiłeś to pierwszy czy drugi, albo trzeci raz, to nie dziw się, że szybko doszedłeś. Jeżeli robiłeś to już np. czwarty raz, ale po półrocznej przerwie, to efekt będzie jakbyś robił to po raz pierwszy, więc też szybko dojdziesz. Dużo osób po prostu ma brzydko mówiąc "nieprzeruchanego" penisa i stąd PW. Pomaga głębokie oddychanie itp. Są inne metody na opóźnienie wytrysku niż leki. Oczywiście w mediach w aptece i tego typu miejscach wam o tym nie powiedzą, boo... za leki musisz zapłacić dobrą kasę, więc dla nich to jest biznes. Teraz na wszystko jest tabletka, suplementy diety od wszystkiego i wszystko to musisz mieć bo coś tam. Manipulują nami, żebyśmy im płacili. Więc moja odezwa (szczególnie do młodszych, żeby nie mieli kompleksów) - NIE panikujcie!
Powodzonka wszystkim w życiu. :)
 

enzor

Member
Muszę sie tutaj z tym zgodzić. Wiele osob nie szuka racjonalnych sposobów walki z przedwczesnym wytryskiem ale od razu pakuje się w tabletki, które również mogą mieć swoje działania niepożądane i nie zawsze dają dobre rezultaty. Jasne, że ćwiczenia nie dadzą efektu od razu ale za to unikamy efektów niepoządanych.
Zwykle ktos ogranicza się do gumek ale przecież są również rzeczy takie jak
spraye opóźniające wytrysk
chusteczki orgasm control
pierścienie na członka
 

stefannn

New member
No dobra ale czy nie ma w przypadku chusteczek orgasm control czegoś w stylu uzależnienia? Chodzi mi tutaj o fakt, ze jeśli stosujemy je regularnie to czy przypadkiem nie uzależniamy się od nich i potem jak ich nie mamy to nie wytryśniemy od razu?
 

enzor

Member
Nie. Sam mam z chusteczkami styczność od dobrych kilku lat jak tylko pojawiły się w sklepach. I na początku miałem podobne obawy, jednak tak nie ma. Mam wrażenie, że dzięki nim uczę sie powstrzymywac swój wytrysk na dłużej. Pomagaja w ćwiczeniach i dzięki nim zaczynasz się o wiele lepiej kontrolować.
 

rolls

New member
Użyłem kilka razy tych chusteczek i są ok ale jest jedna wada. Mianowicie są dosć drogie przy codziennym stosowaniu. Czy nie znacie jakiegos tańszego zamiennika?
 

tik

Member
Polecam spray orgasm control. Wychodzi o wiele taniej a jest to ta sama substancja co ta która nasączone są chusteczki orgasm control.
 
Podobne tematy
Do góry