• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg wydłużenia wędzidełka - pytanie

Mower

New member
Witam. Mam 16 lat i niestety bardzo krotkie wezidelko. Zamierzam zglosic sie w najblizszym czasie do urologa jednak jeszcze nie wiem jak o tym porozmawiac z matka. Tu nawiazuje pytanie, jak dokladnie taki zabieg wyglada? czy jest to bardzo bolesne i obrzydliwe? jakie sa tego powiklania? jezeli sa czy czesto? Jak wygladaja blizny po takim zabiegu? Czy sadomowe sposoby wydluzenia? Czy moge jeszcze poczekac az sie samo wydluzy? Wiem ze szystko to juz jest jednak kazda informacja jest w innym temacie i mozna sie pogubic,dziekuje za jakiekolwiek rady ;) Pozdrawiam i przepraszam za literowki.
 

swojchlop

New member
A więc tak, powiedz mamie, że zauważyłeś mały defekt na swoim ciele który chciałbyś usunąć, powiedz jej że to jest tylko zabieg plastyczny. Najprawdopodobniej nie chciałbyś domowymi sposobami wydłużać wędzidełka, czytałem kiedyś o gościu co się miał za twardziela i z dziada pradziada się u niego to praktykowało, a więc nadzwyczajnie mocno szarpali penisem, aż wędzidełko się rozerwało, można też poszaleć z kobietą :), ale jest przy tym, jak słyszałem, hektolitry krwi, więc nie polecam. Samo się nie wydłuży. Idź jak najszybciej bo nie wiesz kiedy spotkasz jakąś wspaniałą kobietę i będziesz chciał zrobić z nią coś więcej. Ja czekałem za długo, pamiętaj też, że po zabiegu musisz odbyć miesiąc absencji :). W sumie, to ja nie wtajemniczałem matki w te sprawy, to są męskie sprawy. :)
 

Mower

New member
Kobiete mam,znaczy dziewczyne no i jakby tu powiedziec zanosi sie na na to. Bedzie mi ciezko ja uswiadomic ze mam za krotkie i musimy poczekac. Matce niestety musze powiedziec zoorganizowac transport itp. Jednak pytanie dalej pozostaje, czy taki zabieg jest bardzo bolesny? jakie sa powiklania?
 

jarek89

Moderator
Wcześniej dostajesz znieczulenie, więc w trakcie samego zabiegu nic nie czujesz. Nigdy nie słyszałem o jakichkolwiek powikłaniach po wydłużeniu wędzidełka.
 

Mower

New member
Wcześniej dostajesz znieczulenie, więc w trakcie samego zabiegu nic nie czujesz. Nigdy nie słyszałem o jakichkolwiek powikłaniach po wydłużeniu wędzidełka.

z tego co czytalem to bardzo czesto niechce sie goic,pozostaja okropne blizny jakies plamki itp, do tego potrafia po zabiegu towarzyszyc bole zrastajacego sie wezidelka.
 

pawel007007

New member
Wędzidełko jest to mały fałd skóry tak jak wszyscy wiemy, zabieg nie jest bolesny trochę czuć cięcia ale to na prawdę pikuś, jednak jest to bardzo trudno gojące się miejsce i nawet lekarze sami nie widzą do końca ile czasu to się goi, ale można powiedzieć że około 2-4 tygodni,
 

Mower

New member
No dobrze,pozostaje mi jeszczejedno male pytanie. Gdzies sie doczytalem ze na zabieg powinno sie przychodzic nacczzo? dlaczego tak?
 

fancom

New member
Przed zabiegiem nie jest konieczne żadne przygotowanie ze strony pacjenta. Ludzie wrażliwi na stres i widok krwi powinni być na czczo przed zabiegiem przez minimum 6 godzin.
 

Marek6688

New member
Ty masz 16 lat. ja mam 26 i dopiero teraz "sie uświadomiłem" ze mam defekt. 3ci stosunek jest juz ciezki i bolesny.
jakbym wiedzial o tym wczesniej - bankowo bym to zrobił.
kobicie spokojnie mozesz powiedzieć ze poczekacie. Jak nie zrozumie to mozesz powiedzieć ze musisz się upewnić ze jestes tą wyjątkową. - jak tego nie zrozumie to juz ma problem.

ja swojej powiedzialem że jest cos takiego i ze miesiąc ma wolne :p zrozumiała. jak któraś by tego nie zrozumiała - to po prostu nie jest Ciebie warta.
 

Podobne tematy

Do góry