• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg wycięcia pierścienia napletka

łuken

New member
Witam,

Wybieram się na zabieg wycięcia pierścienia napletka. W związku z tym mam bardzo dużo obaw do do okresu rekonwalescencji. Czy miał ktoś z Was wykonywany podobny zabieg, jak długo trwa okres rekonwalescencji i czy jest bolesny?

Dzięki za odpowiedź
 

łuken

New member
Szczerze to do końca nie wiem o co chodzi. Dostałem skierowanie od urologa na "usunięcie pierścienia napletka" zgodnie ze wskazówkami umówiłem się na wizytę. Dopiero teraz kiedy zabieg coraz bliżej zastanawiam się co będzie po....nie wiem czego się spodziewać;/
 

pawel007007

New member
Wygląda na to że to będzie tylko plastyka, lecz o wszystkim zadecyduje lekarz. Jeżeli chodzi o plastykę + wydłużenie wędzidełka to ja miałem ten zabieg
 

łuken

New member
Jak wyglądał oraz jak długi był okres rekonwalescencji?. Było to bardzo bolesne, czy do przeżycia?
Mam też wątpliwości co do ubioru po zabiegu (można nosić jeansy?), intryguje mnie również temat wzwodów podczas podniecenia, bo to nie jest wykluczone, nawet po zabiegu:)
 

pawel007007

New member
Nie chce cię straszyć kolego ale opowiem ci o wszystkim, Przychodzisz do szpitala załatwiasz formalności karty itp, wchodzisz do pokoju czekasz na zabieg, ze wszystkiego najbardziej boli czyszczenie penisa kiedy pielęgniarka robi to bez znieczulenia to aż zawyłem z bólu, przychodzi lekarz kierujący daje 2-3 zastrzyki najprawdopodobniej w prącie, no i po 5 minutach nic nie czujesz co by bolało, ogólnie zabieg trwa około godzinny chociaż wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, ale podczas zabiegu na prawdę czuję się tylko albo dotyk albo lekkie szarpnięcie, z pewnością mogę stwierdzić że nie jest to nic strasznego, tylko trzeba trochę się psychicznie przygotować, po zabiegu nocne zwody trochę bolą licz się z tym że przez parę nocy to będzie cie budzić, trzeba zachować maxymalną higiene i po KAŻDYM oddanym moczu przemywać penisa, 0 SEKSU 0 MASTURACJI przez CONAJMNIEJ 1 Miesiąc ale proponowałbym nawet 2, U mnie trochę dziwna sytuacja wyszła bo byłem u urologa 55 dni od zabiegu na wizycie kontrolnej i stwierdził że jest trochę za ciasno jeszcze i jak się samo nie rozejdzie to czeka mnie poprawka.
 

łuken

New member
Dzięki za odpowiedź. Teraz już całkiem jestem zdezorientowany i chyba lekko przestraszony. Nie wiem czy warto wybierać się na taki zabieg, czy może zrezygnować. Obawiam się tego "czyszczenia"....w dodatku nie mam przysłowiowych 20 cm i chyba zaczynam się krępować;/
 

łuken

New member
Jak długo leży się w szpitalu?, i czy odczuwasz dużą różnicę jeżeli mówimy o komforcie porównując przed i po zabiegu?
 

bizzi_

New member
Chłopak, nie marnuj czasu, tylko zbieraj się na zabieg. Pomęczysz się miesiąc (pomęczysz nawet za dużo powiedziane), to nic strasznego, za to dostaniesz coś sprawnego, co powinno być sprawne od początku, prawda? ;)
 

łuken

New member
W takim razie muszę się przygotować psychicznie i poddać się zabiegowi. Choć nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się wszystkiego co tylko możliwe o tym zabiegu:)
 

pawel007007

New member
Co ty unikanie zabiegu nie ma sensu, im młodszy organizm tym wszystko szybciej wróci do normy, co to ilości cm ty jesteś w szpitalu nikogo nie obchodzi ile masz cm, to jest szpital tam nie przykłada się dużej uwagi na wygląd i estetykę tylko to ma działać, Może to będzie twój najgorszy dzień ale ja zdecydowałbym się na to jeszcze raz.
 

Podobne tematy

Do góry