• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg w Warszawie - gdzie zrobić (tanio)?

acik

New member
Witam,
Jestem po operacji częściowego obrzezania i (choć jest jeszcze krótko po zabiegu) podejrzewam że lekarz nie dopilnował sprawy z wędzidłkiem. Stąd pomyślałem że już trudno - jeśli tak jest, to po wygojeniu napletka i sprawdzeniu dokładnie co i jak, postaram się jakoś ogarnąć to wędzidełko (jeśli moje obawy się potwierdzą). Zależy mi na czasie i na tym, żeby było w miarę tanio - stąd moje ptanie - gdzie w stolicy można wykonać taki zabieg szybko i tanio (czy możliwe jest żeby z wizytą zmieścić się do 500 złotych?).
A i jescze z innej bajki - czy zbyt krótkie wędzidelko może prowadzić do przedwczesnego wytrysku?
 

alfred666

New member
Kiedyś robiłem mały rekonensans w internecie i w sumie najtanszego krojczego znalazlem w Józefowie, ale nic wiecej nie jestem w stanie napisać, nazwiska nie pamiętam. W kazdym razie za calkowite obrz. ma w cenniku 800 PLN podczas gdy w Warszawie kwoty zaczynaly sie od 1500 PLN...
Podejrzewam, że najlepiej podzwonić i bezpośrednio ustalić koszt przedstawiając swoją sytuację.

"A i jescze z innej bajki - czy zbyt krótkie wędzidelko może prowadzić do przedwczesnego wytrysku?"
Tak.

PS. fajnie, gdybys potem podzielil sie doswiadczeniami i opinią o lekarzach, bo sam od dluzszego czasu szukam dobrego i taniego w okolicach Wwa i samej Wwie :)
 

acik

New member
No to zrobiłem rekonesans wstępny i wygląda to tak (ceny zabiegów podawane w cennikach na stronach internetowych i chodzi o samo wędzidełko):
alfa-lek - 600zł
verita med 800zł
Nasmed 400zł
medichouse 700zł
Robert Jarema 600 zł
Oberclinic 500 zł + 130 zł wizyta (reszta cen jest bez uwzględniani cen wizyt)
Cityclinic pd 300 zł
Enelmed 600 zł
Ibis 650 zł + 180 zł wizyta
Jeszcze popytałbym w centrum medycznym Wola - jest tam na NFZ ale może prywatnie też by zrobili i nie iwem jak z terminami

A teraz takie pytanie - bo skoro miałem operowaną stulejkę i mam przyszytą skórę napletka do wędzidełka, to czy lekarz nie powinien zauważyć zbyt krotkiego wędzidełka i podciąć go przy okazji? Bo ja jestem teraz 9 dni od zabiegu i po prostu myślę że być może ból przy w wzwodzie sprawia jeszcze gojąca się rana etc... Ale wydaje mi się że wędzidełko rzeczywiście jest za krótkie... Poczekam do 4 tygodni po zabiegu i udam się do urologa. Myślę że najlepiej do pana który zabieg mi zrobił (a robiłem na NFZ w Bielańskim) i jeśli rzeczywiście będzie to ten problem to może on się poczuje do obowiązku żeby jak najszybciej mi to zoperować ponownie... Naprawdę myślałem że już jeden przykry zabieg (bo z komplikacjami) wystarczy a tutaj teraz jeszcze to :/
 

Podobne tematy

Do góry