• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

zabieg w Trójmieście

WitBar

New member
Witam,

Czy ktoś z Was może polecić gabinet do zabiegu podcięcia wędzidełka w Trójmieście lub jakąś klinikę ?

Za pomoc z góry dziękuje.
 

WitBar

New member
nikt nie odpowiedział więc zdałem się na to co znalazłem w internecie :)
do lekarza poszedłem prywatnie w poniedziałek w zeszłym tygodniu - zapytał co sprowadza a ja na to ,że wg mnie trochę przykrótkie wędzidełko - spojrzał i faktycznie trochę krótkie i jak Pan chce to się to "naprawi" pogadaliśmy chwilę i umówiliśmy się na zabieg na następny poniedziałek tj. 3.04.2017r.

Przez tydzień praktycznie o tym nie myślałem , dziś jedynie przed zabiegiem trochę się denerwowałem czy aby będzie ok ( choć bardziej bałem się co będzie po zabiegu niż samego zabiegu )

Wchodzę do gabinetu a tam Doktor + Asystentka :) pośmialiśmy się chwilę z tego ,że miałem dziś lęki po czym zaprosił mnie na fotel

Uprzedził ,że będą 2 zastrzyki - szkoda ,że nie uprzedził ,że nie będzie ich praktycznie czuć :) po czym zabrał się "do roboty" po czym stwierdził ,że "uwolnił jakieś 3 cm" hmmm czy aby się nie przesłyszałem - sprawdzę za kilka dni

Zrobił opatrunek który mam mieć do jutra a jutro mogę go ściągnąć lub przyjechać do niego aby go zdjąć :)

Szwów mam około 10 - generalnie mam nic nie robić i udawać ,że wszystko jest jak było - czyli nic dodatkowo poza jeżeli chcę przemywanie octiseptem i to wszystko

nie ukrywam ,że ciekawość mnie zżera jak się teraz prezentuje i działa ale muszę trochę poczekać :) dziś staram się spędzić czas w pozycji siedzącej :)
 

WitBar

New member
P.S. Pierwsza doba super - tylko lekki strach przed zasypianiem czy aby podczas snu będzie ok

co do zabiegu - pierwszy kontakt z "małym" po zabiegu i jest różnica w tym jak schodzi napletek - hmmm szkoda ,że tyle czasu byłem przekonany ,że wszystko jest u mnie ok a teraz dzięki temu forum i wizycie u urologa wiem ,że decyzja usunięcia wędzidełka była słuszną decyzją :)
 

Podobne tematy

Do góry