• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg w szpitalu w Kwidzynie

Arek4u

New member
Cześć Wam przymierzam się w końcu do zapisania się na zabieg z powodu stulejki . Po wielu przeczytanych tutaj postach nie bardzo byłem zdecydowany czy mimo wszystko iść na NFZ czy jednak prywatnie. Ale niedawno przypadkiem natrafiłem na artykuł w którym opisanie było że w szpitalu w Kwidzynie mają najnowszy stapler i najlepszych fachowców. I dość krótkie terminy czekania. I może ktoś z Was przypadkiem był tam na zabiegu ?
Druga kwestia czy w przypadku staplera można coś zepsuć? Czy raczej jest to dość dokładne urządzenie ? No i jak to generalnie wygląda w przypadku staplera czy rana goi się np. jakoś szybciej niż przy ręcznym szyciu, czy występują jakieś komplikacje ?
 

olekf646

Active member
To jak czytałeś artykuł to musi to być prawda, Leć na zabieg a potem powiedz jak było, komplikacje tutaj mieli niektórzy, uczulenie na metal ze zszywek,babranie rany i cięcie raz jeszcze, efekt końcowy był słaby bo nigdy nie wiadomo ile skóry się wytnie, ale też byli tacy co mieli dobrze wszystko i fajną bliznę, ja bym szedł jednak do kogoś kto robi skalpelem albo laser,Chomicz laser, tondel skalpel, drabina skalpel
 

Arek4u

New member
Nie chodzi mi o wiarygodność artykułu. Bardziej o to czy może ktoś przypadkiem miał tam zabieg.
Lub ewentualnie jak to wygląda przy staplerze , czy jest duża szansa że coś mogą źle zrobić , lub czy będzie to np gorzej wyglądało niż przy innych metodach .
Niestety tu na forum nie za dużo zlazlem z tej metody , lub jeśli są to zdjęcia już nie działają.
 
Do góry