Zabieg w Łodzi Eskulap, czy NFZ (bez stulejki)

Zbigniew85

New member
Witam,
od długiego czasu zastanawialiśmy się z dziewczyną nad moim obrzezaniem (poznając wszelkie wady i zalety tego zabiegu. Nie mam stulejki. Posiadam jednak bardzo krótki napletek, który często zsuwa się mimowolnie poza żołądź nie spełniając swojej funkcji, jednocześnie śmiało mogę powiedzieć utrudnia życie seksualne. Jako że większość czasu żołądź jest i tak odsłonięta i sucha - nie jest ona wrażliwa - mogę się masturbować suchą ręką po żołędzi. Mówiąc, że napletek utrudnia życie seksualne mam na myśli fakt nasuwania się napletka na żołądź w wyniku wysuwania członka z pochwy za każdym razem, co za tym idzie przysłanianie i tak już niewrażliwej żołędzi. Kiedy przytrzymuje u trzonu naciągniętą skórę, wtedy jest przyjemniej, tylko sprawia to dyskomfort, że skórę trzeba podtrzymywać.
Problem rozwiązałoby jak sądzę obrzezanie. Zdecydowaliśmy się na obrzezanie typu High and Tight. Wiem, że mnóstwo ludzi poleca dr Żurka z Łodzi. Wiem też, że całkowity koszt zabiegu u dr Żurka kosztuje 1000zł. Chciałbym się dowiedzieć kompetentnej osoby, czy w moim przypadku byłaby możliwość przeprowadzenia zabiegu na NFZ - bezpłatnie - zdaję sobie sprawę, że termin mógłby być już na przyszły rok nawet, ale czy formalnie jest na to szansa?
Jestem również ciekaw, czy w przypadku, kiedy zdecyduję się na usunięcie napletka w Eskulapie u dr Żurka, będą potrzebne jakieś dodatkowe badania, czy już tego samego dnia mogę trafić pod skalpel?
Proszę o kompetentne odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 

scorpion

New member
Witam, co do zabiegu na NFZ to się nie wypowiem, jeśli chodzi zabieg prywatnie to jeżeli miał byś bliżej to polecam ARS-MEDICA W Krakowie DR. Jacka Drabinę, pierwsza wizyta 80 zł, druga wizyta-zabieg 600 zł, wizyta kontrolna po 2 tyg. za darmo, miałem obowiązkowe badania z krwi "anty HCV, HBs-Ag, PT INR, aPTT" robiłem je w szpitalu prywatnie, kosztowały mnie ok 80 zł., ale zrobisz też w rożnych przychodniach, które prowadzą pracownie analityczne w podobnych cenach. Szczepienie przeciw żółtaczce nie było wymagane do zabiegu, ale jak masz to ok. Jeszcze co do tego NFZ, to myślę że najlepiej iść do jakiegoś UROLOGA, albo do lekarza Rodzinnego, ale myślę że jednak do tego pierwszego, powiedzieć co i jak i powie czy da radę czy nie na NFZ. Ja jestem po całkowitym obrzezaniu i miodzio jeśli chodzi o stosunki damsko męskie :wink:
 
Do góry
TOPlist