• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg w Krakowie

Bogass

New member
Witam wszystkich forumowiczów.
Ostatnio odkryłem problem zbyt krótkiego wędzidełka i chciałbym go jak najszybciej rozwiązać. Myślałem o zrobieniu zabiegu w ARS Medica w Krakowie. Mam pytanie czy ktoś robił tam zabieg? Chciałbym też zapytać o całkowite koszty, wiem że trzeba zrobić badania ( nie wiem czy wszyscy muszą je wykonywać). Ile więc kosztuje wszystko razem wizyta + badania + zabieg i ile trzeba czekać na zabieg :) Wątek Ras Medici i dr Drabiny był poruszany ale nie padała kwota jeśli chodzi o wędzidełko ;)
Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie!
 

Bogass

New member
forest napisał:
Jest taki temat jak cennik, tam jest napisane
No przejrzałem właśnie całe 7 stron tematu i nie ma tam ceny za wydłużanie wędzidełka. Poza tym interesuje mnie wspomniana kwestia badań i czekania na zabieg ale i tak dziękuję za szybką odpowiedź forest :)
 

forest

New member
Jak ktoś chce zrobić sobie zabieg w Krakowie to :

ARS MEDICA
ul. Warszawska 17
31-155 Kraków

tel (12) 423-38-34

Wizyta - 60 zł
Zabieg - 500 zł

Jak ktoś chce imię i nazwisko doktora który mnie operował to na prv

Operacja przebiegła supcio i narazie jest gites

a na zabieg to zależne od kliniki, szpitala, miasta, najlepiej przedzwonic i sie dowiedzieć
 

Greg

New member
Koszt zabiegu to 500 zł. Wizyta chyba więcej niż 60 (70 może 80), ale nie pamiętam, bo było to klika miesięcy temu. Badania miałem robione we własnym zakresie za free, więc nie wiem ile kosztują.
Na zabieg czekałem 2 tygodnie.
 

Bogass

New member
Pan z ARS Medica odpisał mi maila i tak:
całkowity koszt to 580zł( wizyta i zabieg plus wizyty kontrolne po zabiegu)
Czas oczekiwania na wizytę to ok 1 tyg. Na zabieg 2tyg. Istnieje możliwość połączenia wizyty i zabiegu w tym samym terminie. Badanie nie zawsze są konieczne. Dr Fortuna nie wymaga badań a Dr Drabina wymaga. Należy je wykonać kilka dni przed zabiegiem. Można je wykonać w ARS Medice.
 

Bogass

New member
1 września zaklepałem termin ( wizyta + zabieg )
Będę informował jak poszło i jaki jest dr Fortuna bo u niego jestem zapisany.
 

drako1713

New member
Siemka zna może ktoś w Krakowie lub okolicy jakiegoś dobrego i taniego chirurga co by mnie za rozsądną cenę całkowicie obrzezał?
 

Podobne tematy

Do góry