• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg stulejki w Gdyni

efr1122

New member
Cześć, mam 18 lat postanowiłem zrobić coś w końcu z tą stulejką. Z tego co wyczytałem tutaj na forum to jest to stulejka pełna? Możecie ocenić? Polecacie jakąś prywatną klinikę w Gdyni? Jaki jest orientacyjny koszt?



Poniżej kilka pytań, które zadam lekarzowi ale może jesteście w stanie pomóc. Zawsze lepiej wiedzieć więcej przed rozmową chociażby z internetu. :) Może ktoś ma czas to odpowie.


1. Lepiej poddać się zabiegowi chirurgicznemu czy zdecydować się na obrzezanie?
2. Po cholerę znieczulenie OGÓLNE przy takim zabiegu? Ma to jakiś sens?
3. Czy po takim zabiegu kiedy już uda się ściągnąć napletek, chodzi/śpi się ze ściągniętym?
4. Ile trwa taki zabieg i ile stoi nad Tobą osób? 😀 No i czy po takim zabiegu członek się powiększa przez wysunięcie tego napletka?

Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Naciag ten napletek to zobaczymy jaka to stulejka.
1. Ze jak?
2. Jak sie boisz to ogolne. Lub jak sobie lekarz tak wymysli by mu pacjent dupy nie zawracał w trakcie.
3. Jak obrzezaja całkowicie to nie masz co zakladac ściągać.
4. Zalezy. Przeważnie 2. To nie magiczna różdżka jaka masz swoja dlugosc taka masz.
 

efr1122

New member
Naciag ten napletek to zobaczymy jaka to stulejka.
1. Ze jak?
2. Jak sie boisz to ogolne. Lub jak sobie lekarz tak wymysli by mu pacjent dupy nie zawracał w trakcie.
3. Jak obrzezaja całkowicie to nie masz co zakladac ściągać.
4. Zalezy. Przeważnie 2. To nie magiczna różdżka jaka masz swoja dlugosc taka masz.
Dzięki za pomoc.

Właśnie jest problem z naciągnięciem tego napletka i wysunięciem żołędzia - odczuwam ból. Obawiam się aby czegoś nie uszkodzić.
 

efr1122

New member
Poćwiczyłem trochę z odsłonięciem i nie dałem rady, a po jakimś czasie odczuwałem ból...

Okej i tak muszę się wybrać do tego urologa. Jest to stulejka pełna (bez możliwości ściągnięcia napletka nawet w stanie ,,spoczynku"). To już w zasadzie wiedziałem od lat, ale zawsze był problem z kasą i wstyd z proszeniem się rodziców.

Doczytałem tutaj, że przy pełnej stulejce jest problem z masturbacją? U mnie nie ma było takiego problemu. Może tak być?

Trochę się stresuję. Zastanawiam się też czy dam radę się od razu umówić na zabieg bo jak raz tam wejdę to już chcę mieć to z głowy, a zdiagnozowany jestem przez samego siebie z pomocą internetu. 😀

Powiedzcie mi jak wygląda taki zabieg?
Ile mniej więcej u Was to trwało?
Czy można wybrać znieczulenie?
Ile trwa taka ,,rekonwalescencja" po?
Czy są jakieś problemy z oddawaniem moczu?
Czy trzeba zmieniać jakieś opatrunki?
Czy po zabiegu mogę normalnie wsiąść w auto i sobie wrócić?


Ile to może kosztować mniej więcej? Bo ceny z tego co widzę to 1200zł na 2015 rok (przejrzałem stare wątki), a mamy 2020 i dobrą zmianę, więc czy zmieszczę się w 2000zł?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

anubis321

Member
ruszaj tylek szefie i na zabieg chocby dla zdrowia i higieny :D tez nie mialem problemu z masturbacja z pelna stulejka i dawalem rade z seksem nawet.Cenowo to niestety nie pomoge bo ja mialem na NFZ ale co do zabiegu:
ad1.stawilem sie na oddzial poczekalem chwile w pokoju,pielegniarka zabrala mnie na sale - chwile bajery i nago kladlem sie na stol i czekalem na lekarza on z asystentem przyszedl zarzucili mi fartuch z miejscem na penisa , amatorsko firanke mi zawiesili zebym nie widzial co robią aby ich gęby widzialem i sluchalem radio w tle + raz po raz z nimi pogadalem jak zaczeli.Podawanie znieczulenia kilka ukłuć nie jest zle potem nie czujesz zadnego bólu jedynie jak grzybka cos smyrną przynajmniej ja tak mialem i mi tlumaczyl ze tego nie idzie znieczulic.
ad2.30 minut
ad3.ja mialem miejscowe dokladnie nie wiem czy mozesz wybrac byla gadka od pasa w dol ale skonczylem na miejscowym i w sumie chyba dobrze bo po zabiegu sam mozesz wstac i isc do pokoju.
ad4.wszystko zalezy jak sie goi,kwestia indywidualna niby miesiac od czegokolwiek - ale no spotkalem sie na forum ze niewytrzymywali i nwm tydzien po juz masturbacja chociaz mi osobiscie ze szwami ktore ciagnely ciezko ale niech im bedzie , jestem obecnie 17 dni po mialem komplikacje z krwiakiem i zostal mi tylko szew wewnetrzny ktorym byl szyty ewaukowany krwiak reszte mialem sciagnieta przez operatora zabiegu dla zasady mi powiedzial ze 2 tyg mam czekac jeszcze bo zapytalem o dziewczyne 😃 ale wczoraj oralnie sie zabawila i nie bylo problemu wiadomo bez szalenstw , delikatnie bo to jeszcze swieze otwory po szwach i w niektorych miejscach czuc taki dyskomfort jakby ból ale to z czasem na luzie mysle.
ad5.problemu jako tako nie mialem w sensie bólu tylko sikasz na wszystkie strony przez kilka dni i opatrunek caly w moczu.
ad6.ja zmienialem 2 razy dziennie , tak zakladalem zeby w miare po oddaniu moczu go nie naruszyc sikiem , niektorzy po kazdym oddaniu moczu zmieniali - zalecenia wszystko dostaniesz od lekarza co i jak i gdzie i kiedy tak naprawde
ad7.wszystko zalezy jak przebiegnie zabieg i jakie znieczulenie miales lepiej ogarnij sobie jakis transport dla bezpieczenstwa zeby sie nie stresowac
 

kaolik98

Well-known member
Ja 21 dni po zabiegu, nabawiłem się jakoś podrażnienia cewki. Zaznaczone miejsce na 1 zdjęciu to kawałeczek wędzidełka, który się lekko rusza jeszcze. Jak sądzicie? Jest czym się martwić? Smarować czymś?

 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Zabieg stulejki całkowitej dr Drabina Obrzezanie 11
K Zabieg stulejki i krótkie wędzidełka Stulejka 2
M Nietypowy zabieg stulejki Stulejka 49
I Zabieg stulejki Stulejka 51
A Zabieg Stulejki Obrzezanie 4

Podobne tematy

Do góry