• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg stulejka - dziś (12.04.2014) - Do oceny

john006

New member
Juz 8 dni po zabiegu. Wszstko jak narazie jest ok. Martwi mnie jedynie to miejsce zaznaczone na zdjeciu, w okolicach wedzidelka koncowka zoledzi jest przyklejona lub zrosnieta z napletkiem, z drugiej strony tego nie ma. Prosze was o rade, co to moze byc. Zdjecie:
imgur: the simple image sharer
 

sławek83

Moderator
Ja miałem coś takiego ale na górze żołędzia. Na początki się bałem, że będzie mi to w czymś przeszkadzać, że się zerwie ale z czasem samo się jakby rozciągnęło i kompletnie mi to nie przeszkadza. Właściwie to mało co to widać.
 

john006

New member
No wielkie dzięki za odpowiedź, bo już się martwiłem. Wiem, że po zabiegu tego nie było. Pojawiło się dopiero w okresie rekonwalestencji, dlatego mysle, że jak juz wypadną mi szwy to gorąca kąpiel powinna pomóc to rozciągnąć, ponieważ z lewej strony nie mogę ściągnąć napletka tak samo jak z prawej, jest tak jakby trzymany przez to. Dziwne, ale może jestem przewrażliwiony. Jest już 10 dni po zabiegu i powiem szczerze, że jeśli chodzi o codzienne życie to nie odczuwam już żadnych skutków zabiegu. Jedynie boli lekko przy wzwodzie jeszcze. Swoją drogą, po jakim czasie "przyjaciel" przestał Was boleć w wzwodzie? :)
 

john006

New member
Przepraszam chlopaki ze tak post pod postem. Ale strasznie niepokoji mnie ta sprawa, tak jakby sklejonej zoledzi z napletkiem. Nie wiem czy nie isc z tym do lekarza, poniewaz utrudnia to calkowite zsuniecie napletka z lewej strony(patrzac z mojej perspektywy). Załączam zdjęcie 11 dni po zabiegu, po prawej stronie wedzidełka widać ten dziwny obszar:
imgur: the simple image sharer

Bardzo prosze o opinie na ten temat :)
 

sławek83

Moderator
Faktycznie jest sklejony napletek z żołędzią. Pytanie jak mocno?? Czy przy ćwiczeniach odklei się samo czy będziesz musiał iść z tym do lekarza?? Pamiętam, że kiedyś tu ktoś pisał, że też miał coś podobnego i udało mu się samemu rozkleić. oby tobie się też udało ;)
 

john006

New member
Zoladz dalej jest sklejona z napletkiem, w wzwodzie w sumie to nie boli, ale ogranicza lewa strone napletka. Moze sie to jeszcze jakos rozciagnie
 

sławek83

Moderator
Jak nie będzie ciebie to bolało i nie będziesz widział jakiegoś groźnego naciągnięcia się, to wydaje mi się, że nie będzie potrzeby robienia nic z tym. Chyba, że zobaczysz przy naciągnięciu napletka jest zagrożenie, że może się zerwać wtedy zostaje ci tylko lekarz.
 

john006

New member
Nie boli, ale napletek z lewej strony gorzej się sciąga, widać, że to sklejone miejsce ogranicza, moze sie to jakos rozciagnie jeszcze :) Po dlugim weekendzie pojde do lekarza
 

jarek89

Moderator
Jeszcze masz szwy, więc to normalne, że napletek odciąga się tylko do rowka. Musi minąć trochę czasu nim wszystko się podgoi i uelastyczni.
 

Podobne tematy

Do góry