• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg przedłużenia - zdjęcia przed i po.

Aleks

New member
Witam wszystkich!
Na zabieg czekałem długo, bo zajęło mi jakieś 15 lat zanim się zdecydowałem - w wieku 35 lat! Lepiej późno niż wcale.
Moje życie seksualne było udane i tylko czasami odczuwałem dyskomfort związany z krótkim wędzidełkiem. Głównie podczas seksu oralnego. Nauczyłem się tak zakładać prezerwatywę, żeby problem mi nie przeszkadzał, choć nie powiem - parę razy zdarzyło się, że seks sprawiał więcej bólu niż przyjemności, ale czego nie robi się dla żony.
Zdecydowałem się na wizytę u urologa we czwartek, a już za tydzień w piątek byłem na stole. Dziesięć minut i po strachu. Nie pytajcie mnie czy na NFZ czy nie - nie wiem, nie płaciłem, ale mam to szczęście, że znajomy rodziny jest chirurgiem urologiem. Dlaczego nie zrobiłem tego wcześniej ? Nie wiem. Być może były ważniejsze sprawy.

Zdjęcia przed, na których widać, że wędzidełko jest ewidentnie za krótkie.
W stanie spoczynku:


We wzwodzie:


Po zabiegu (2 dni):



 

Aleks

New member
Dzięki Panowie za wasze obserwacje.
Z moich wynika, że efekt terapeutyczny został osiągnięty - seks sprawia jedynie przyjemność, nie ma bólu, nic nie ciągnie.
Fakt - nie jestem w stanie ściągnąć napletka wzdłuż całego penisa - tak jak to bywa w filmach xxx, ale nigdy o to nie zabiegałem.
Jednym słowem, efekt wizualny nie idzie w parze z terapeutycznym, a przynajmniej nie zawsze.
Jedno wiem na pewno - warto było.
 

Podobne tematy

Do góry