• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg prywatny - Warszawa

pankrzeselko

New member
Dzień dobry. Czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą klinikę w Warszawie do zabiegu stulejki? Może jakiś chirurg godny polecenia. Tak żeby cena zabiegu wraz z wstępną wizytą nie przekraczała 1500zł. Myślę, że taka kwota wystarczy na dobrą klinikę. Nie chcę iść na NFZ ani do jakichś supertanich lekarzy. To jest sprawa na której nie zamierzam oszczędzać. Dzięki.
 

alfred666

New member
Choc mieszkam w Warszawie - zgadzam sie ze Stettinem. Lepiej jechac i 200 km i nocowac w hotelu, zeby miec zabieg u sprawdzonego speca niz oszczedzic na kasie/dojezdzie i isc w ciemno.
A w Warszawie jest ten problem, że ciężko, paradoksalnie, o speca równego dr Tondelowi (tak to sie odmienia? :) ). Przykladowo oczywiscie, bo w Polsce zdaje sie jest kilku podobnej klasy mistrzów obrzezki.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Sam Doktor nie wie ;) rozmawiałem o tym podczas zabiegu, bycie językoznawcą lvl 150 ;) , i nie ma formy, którą preferuje albo nie lubi. Tak więc Tondlowi albo Tondelowi, dla mnie druga opcja lepsza ;)
 

Podobne tematy

Do góry