• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg - Łódź

MikeTrusky

New member
Witam!
Tydzień temu byłem u jednego urologa w celu otrzymania informacji "co mi jest". Bałem się że jest to stulejka. Jednak lekarz poinformował mnie, że jest to za krótkie wędzidełko. I teraz zastanawiam się, do którego lekarza się wybrać na zabieg. I zastanawiam się również, czy lepiej w szpitalu, czy lepiej prywatnie? Dodam że chciałbym to załatwić jak najszybicej. Podziękowałbym za opinie i polecenie lekarzy z Łodzi. Myślałem o Pulsmedzie. Czy to byłby dobry wybór?
 

Kamil 84

New member
Pewnie Tobie już się nie przyda bo pisałeś kilka miesięcy temu, ale ja bym polecał dr Lik Clinic.
Argumety za to:
- świetny specjalista dr Pietraszun, który się mną zajmował (był jeszcze "do wyboru" polecany na forum dr Rybka) i który wykonał zabieg szybko, skutecznie i bezboleśnie
- cena jest niższa niż np we wspomnianym Pulsmedzie o Salve nie mówiąc
- wszystko pozostałe myślę, że podobnie jak w innych prywatnych placówkach, ale argumenty powyżej zdecydowanie wystarczające w mojej ocenie :D
Reasumując- polecam dr Lik Clinic i podaję zainteresowanym link do strony http://www.drlikclinic.pl
 

molinn

New member
Witam,

Pragnę podzielić się moim doświadczeniem.
Znajomy polecił mi wizytę u dr Pietraszuna (problem w moim przypadku polegał na kamicy) wiedząc z własnego doświadczenia, że to dobry specjalista. I generalnie co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Badania zlecone, leczenie wdrożone, wszystko miło i przyjemnie.
Problem (przynajmniej dla mnie) tkwi w czymś innym. Mianowicie na wizytę udałem się do Salve, a nie tam gdzie akurat leczy się mój znajomy tj. dr Lik Clinic. I co się okazało. Gdy dowiadywałem się telefonicznie o cenę wizyty powiedziano 80zł. W konsekwencji jednak cena na miejscu wyniosła kilkadziesiąt złotych więcej (nie były doliczane żadne inne usługi typu badania). Suma sumarum mimo, że miało być niby taniej zapłaciłem więcej niż choćby we wspomnianym dr Lik Clinic gdzie udałem się na kolejną wizytę. Wiem, że może sama niektórzy uznają, że co wielkiego się stało. Ale w mojej ocenie takie nieuczciwe naciąganie i wprowadzanie w błąd warto skrytykować i nie poddawać się temu. A zmiany miejsca wizyt wcale nie żałuję bo teraz mam bliżej, w samym centrum i przynajmniej równie dobrze.

Pozdrawiam forumowiczów
 

Nicolas

New member
Problem (przynajmniej dla mnie) tkwi w czymś innym. Mianowicie na wizytę udałem się do Salve, a nie tam gdzie akurat leczy się mój znajomy tj. dr Lik Clinic. I co się okazało. Gdy dowiadywałem się telefonicznie o cenę wizyty powiedziano 80zł. W konsekwencji jednak cena na miejscu wyniosła kilkadziesiąt złotych więcej (nie były doliczane żadne inne usługi typu badania).

Say what!? Ja korzystałem z usług urologa i z rtg w Salve i jestem mega zadowolony. Żadnych niedomówień i nieporozumień z cenami, zresztą większość cen zabiegów, badań można sprawdzić na stronie. Byłem, 100% satysfakcji także z każdym kolejnym proeblemem też na bank tam się będę zgłaszał, polecam zajrzeć - http://www.salve.pl/Badania-diagnostyczne/RTG-,149,0,10 wszystko czytelnie wyjaśnione, jak robiłem rtg wiedziałem od razu jak się przygotować itp, pełna profeska
 

Ravioli

New member
Nie chcę zakładać nowego wątku.

Czy ktoś może polecić lekarza z Łodzi który z powodzeniem wykonuje obrzezanie pełne metodą low&tight?
 

Podobne tematy

Do góry