Zabieg i maść pod napletek. Co teraz?

pakman12

New member
Witka, dziś miałem zabieg który trwał jakieś 20minut, pod napletek dali mi jakąś żółtą maść? Co to jest? Co teraz, na co uważać, czego nie robić? Mam 2 dni tego nie ruszać, to znaczy mam się nie kąpać 2 dni?

Żadnego opatrunku nie mam ;)
 

sławek83

Moderator
Wiecie co mnie zastanawia najbardziej?? Kolesie tu idą ciąć swojego Wacka a nie wiedzą a tym kompletnie nic. Ja w trakcie zabiegu zadawałem tysiąc pytań, przed zabiegiem zadałem kilkanaście a po zabiegu jeszcze z milion. Jak wyszedłem ze szpitala to wiedziałem co mam robić, jak i kiedy. dziwi mnie to, że dla każdego tu jego Wacek jest najważniejszy na świecie a mało kto wykazuje jakiekolwiek zainteresowanie w tym kierunku. Aaa, zanim wogóle się zdecydowałem na zabieg to przestudiowałem te forum, różne strony i chciałem wiedzieć jak najwięcej o stulejce. Mam wrażenie że tu większość ludzi kompletnie się tym nie interesuje a chyba powinni bo to w ich interesie. Pod napletek dali ci jakąś żółtą maść, jakby ci tam waty napchali też byś nie zapytał o nic??
Co teraz, na co uważać, czego nie robić?
Teraz kup sobie dużo chipsów i piwa i czekaj aż się zagoi. Na co uważać?? Uważaj żeby się nie udusić tymi chipsami. Czego nie robić?? Nie mocz Wacka w piwie bo kiedyś pijane dzieci zrobisz. Współczuje ci.
 

pakman12

New member
chyba ta masc stała sie czarna, tam kolo zoledzie jest wszystko czarne, jednak lekarz powiedzial ze mam nic z tym nie robic przez 2 dni, wiec jutro bede myl wacka w wodzie z szarym mydłem
teraz byłem sie wysikac i tam pod napletkiem sie troche krwi pojawiło, z tego co czytalem to to w miare normalne?
 

pakman12

New member
juz spoko, sciagam napletek caly i myje w wodzie z mydłem ale mam pytanko
jak sciagam naplete to tak do 60% czuje lekki ucisk a po tyej granicy lajtowo sam sie naplete zsuwa
o co chodzi?
 
Do góry
TOPlist