• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg a wykonywanie obowiązków służbowych

Adler

New member
Witam wszystkich,

Za parę tygodni będę miał zabieg związany z krótkim wędzidełkiem.
Tak się składa, że wstępnie wziąłem tydzień wolnego zakładając, że może być problem z wykonywaniem obowiązków służbowych
W moim zawodzie niestety mam dużo delegacji i w dodatku spędzam w pracy po 10( czasem 12) godzin dziennie.
Jeszcze tak się złożyło, że tydzień po zabiegu mam odbyć podróż służbową na drugi koniec Europy, tam tydzień pracy i kolejna podroż.

Więc mam pytanie, jak było w waszym przypadku? Nie kolidował wam zabieg z wykonywaniem pracy? Jak długie braliście ewentualne L4? Na co się przygotować?
Domyślam się że trzeba zrobić zapas medykamentów i gazy na opatrunki :)
 

tanami33

New member
Dlatego właśnie zaplanowałem zabieg na wakacje, jako że jestem studentem to miałem taką możliwość ^^ Ale szczerze - tydzień spokojnie wystarczy, a nawet mniej. Po zabiegu po prostu wstajesz i wracasz do domu. Czyli możesz od razu chodzić normalnie, tylko przez pierwsze dni trochę boli. Warto mieć obcisłe shorty jeśli już musisz być w ruchu, żeby się pacjent nie obijał o ciało i spokojnie leczył. Praca fizyczna to może być problem, ale jakaś biurowa lub nawet jakieś delegacje to spoko.
 

wedzidelek

New member
Witam,
Tak naprawdę normalnie funkcjonujesz, nic nie boli itd. A jeśli chodzi o pracę to tez nie ma najmniejszych problemów. Sam miałem wykonywany zabieg wczoraj.
Jedynie mozesz umiescic cos miedzy penisem a majtkami np podpaske tak zeby nie ubrudzic sobie bo czasami moze troche krwawic. I nic poza tym.
 

zolwtuptus

New member
skrócenie wędzidełka nie jest jakimś skomplikowanym zabiegiem a rekonwalescencja po nim jest dosyć krótka już po 10 dniach - jeżeli wszystko oczywiście się powiodło - penis jest sprawny.
Najlepiej robić to laserem, przy "skelpelu" czas się wydłuża nawet do miesiąca (muszą się wchłonąć szwy)
 

HiperAhmed

New member
Zgadza się.
Ja też jestem po takim laserowym zabiegu. Był on prosty i szybki. W zasadzie mogę dziś z perspektywy czasu powiedzieć, że było więcej strachu niż faktycznych problemów.
Po samym zabiegu też jest wszystko dobrze. Normalnie się funkcjonuje. Ja nawet nie brałem żadnych lekarstw ani środków, gdyż wszystko goiło się wzorowo.
 

Podobne tematy

Do góry