Za krótkie wędzidełko?

bezczel

New member
Nie demonizował bym... Są Panowie którzy mają krótsze i nic nie ruszają. Boli? Ciągnie żołądź w dół? Zsuwa się prezerwatywa? Jakieś inne dolegliwości? Jeżeli nie? Nie ruszać.
 

qwert00

New member
Kurde! Jestem szczęśliwy z tego co napisaliście :)

Szczerze więcej powiedzieć nie mogę, tego pierwszego razu jeszcze nie było. Myślę że to on będzie takim egzaminem czy jest ok czy nie :)
Ale nastawiliście mnie MEGA! Dzięki ;)
 

Krzysiek77

New member
@qwert00

Twoje wędzidełko jest w 100% OK, natomiast dziwi mnie, że napisałeś:

"Niedawno brałem antybiotyki dlatego jest grzybica".

Czy pisząc o grzybicy miałeś na myśli te nieliczne i niewielkie białe grudki, widoczne na Twojej koronie żołędzi członka? (zdjęcie nr.2) Jeżeli tak, to się mylisz, to nie jest grzybica, tylko grudki perliste, czyli defekt kosmetyczny, a nie stan chorobowy! Na jakiej podstawie twierdzisz, że masz grzybicę? Lekarz Ci tak powiedział? Bo mnie się wydaje, że to co nazywasz grzybicą, to właśnie grudki perliste prącia. A nawiasem mówiąc przy zażywaniu antybiotyków, nawet długotrwałym, niezwykle rzadko dochodzi do grzybicy penisa, za to często do grzybicy przewodu pokarmowego...

Tutaj masz link do poczytania o grudkach perlistych. Można je usunąć laserowo.

http://www.grudkiperliste.com/

Pozdrawiam

Krzysiek
 

qwert00

New member
Krzysiek lekarz mi kiedys powiedzial ze mam, i mialem przez wlasna glupote.
Szczerze to myslalem ze te grudki to grzybica, jakby ostatnie czasy sie powiekszyly troche, to zaczalem smarowac sacholem
 

Krzysiek77

New member
@qwert00

Ech... Musisz zawsze brać pod uwagę możliwość pomyłki lekarza i postawienia nieprawidłowej diagnozy... Możliwe, że miałeś kiedyś grzybicę - czy miałeś wówczas wykonany posiew mykologiczny, który potwierdził tą diagnozę? Jeżeli nie wykonano tego badania, to trafiłeś prawdopodobnie do dyletanta.

W każdym razie teraz, na podstawie zdjęć, ośmielam się stwierdzić, że Twoim jednym problemem są grudki perliste i stosowanie środków antyseptycznych nic nie da. Poszukaj w okolicy swojego zamieszkania gabinetów urologicznych lub dermatologicznych, wykonujących usuwanie laserowe grudek. Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic to w poniższym gabinecie dermatologicznym oferują taką usługę.

http://www.skamladermatolog.krakow.pl/gora.html

Pozdrawiam

Krzysiek
 

qwert00

New member
Krzysiek grzybice stwierdzila mi pani doktor, kiedy bylem przyjmowany na oddzial z zapaleniem pluc. Jak sie potem okazalo jej specjalizacja byla stomatologia... heh grzybice zwalczylem, ale spokoju nie dawaly mi te grudki. Badan zadnych nie mialem.
 
Do góry