Za krótkie wędzidełko

gumowy1232

New member
Na początku chciałbym się przywitać Cześć ;)
Mam pewien problem, po ostatnim stosunku z dziewczyną napuchnął mi trochę napletek i strasznie piekło i szczypało i zrobił się jakiś stan zapalny już jest lepiej i dzisiaj zauważyłem pęknięcie w okolicy wędzidełka i wydaję mi się ono za krótkie. Podczas pełnego zwodu mogę ściągnąć napletek zaledwie do rowka żołędzia a później stawia opór i czuję lekki ból, w stanie spoczynku mogę ściągnąć napletek całkowicie tylko ciągnie on żołądź w dół.
Oto zdjęcia:
https://imgur.com/CcGULr0
https://imgur.com/1Clwlnf
https://imgur.com/NYB29YT

Za krótkie??

Podczas stosunku trochę boli i strasznie szybko "kończę" w środku myślałem może że przez to że nie jestem za bardzo doświadczony i zbiegiem czasu dojdę do wprawy, podczas robienia loda także boli jak partnerka robi to zbyt intensywnie ale potrafię się kontrolować i wytrzymuję dłużej...

Jeżeli kwalifikuję się do zabiegu chciałbym zapytać do jakiego i moglibyście polecić sprawdzoną klinikę bądź lekarza w okolicy Wrocławia,Ostrów Wielkopolski,Kalisz,Opole?? Mieszkam w odległości do 100km od tych miejscowości.

Z góry dzięki i pozdrawiam.
 

Trolo

Active member
Nie ma zdjecia wedzidelka we wzwodzie. To by wiele powiedziało, ale najprawdopodobniej naderwaleś sobie wędzidełko podczas stosunku i teraz musisz odpuścić uzywanie penisa, ja bym od razu poszedł do lekarza, zeby "na świezo" zobaczył interes i pewnie wydłuzanie wedzidełka Cię czeka.
 

gumowy1232

New member
Witam, byłem u urologa we wrocku stwierdził za delikatnie za krótkie i naderwane wędzidełko w czwartek miałem zabieg i wszystko było ok prawie wcale nie było krwi ale dzisiaj jak poszedłem się wysikać zaczęła mocno lecieć krew, boje się że coś się dzieje.. Zabieg był robiony prądem bez szwów dodaję aktualne zdjęcie rany, fajnie się goiła aż do dzisiaj, to normalne czy coś jest nie tak?
https://imgur.com/5gaCyGb
 
Do góry