• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Za krótkie wędzidełko - zabieg

Victimus

New member
Witam. O tym, że mam ten problem wiem już z 3 lata z górką, ale teraz postanowiłem iść do lekarza. Dowiedziałem się, że jest to wędzidełko, ale zabieg jest konieczny jeśli chcę to "naprawić". Sytuacja ma się tak, iż przy spoczynku, napletek ściąga się całkiem ale już na końcu napręża się i idzie w dół przy tym widać jak jest wędzidełko ciągnie nienaturalnie. Przy wzwodzie również schodzi całkiem, lecz zostaje taka obrączka i przy majstrowaniu boli. Ściąga się bez bólu tylko często powraca na swoje miejsce (przykrywa żołądź). Bardzo się krępuje przez to i jest to trochę sprawa psychiki, dlatego chcę się tego pozbyć. Mam skierowanie do NFZ, jednak patrząc na te wszystkie zdjęcia, zrobione po zabiegach nie do końca udanych trochę zmniejszył mi się zapał.... Ktoś ze Śląska doradzi, gdzie jest najlepsza opcja iść: Bytom, Zabrze, Katowice czy Chorzów? Proszę też o rady, czy przy takim małym defekcie w ogóle warto się narażać na ew. gorszy wygląd, sprawność członka?
 

RoY

New member
Hmm... Powiem tak: tu się nie ma co zastanawiać nad strachem ze strony psychiki. Zrobisz z wędzidełkiem porządek to że tak powiem morale Ci wzrośnie :)
Jestem już 16 dzień po zabiegu, też miałem obawy z raną itd. Ale nie ma co się przejmować. Najgorsze pierwsze 2-3 dni a potem z górki. Po tych 2 tygodniach od zabiegu już widać pierwsze pozytywne efekty. Szwy wypadły lecz został jeden ale to kwestia dni. Teraz śmiało mogę ściągać napletek z żołędzia podczas wzwodu i nie odczuwam bólu, także nie żałuje decyzji że zdecydowałem się na zabieg. Lekarzami się nie przejmuj, przed moim zabiegiem było 2 gości z tym samym, także nie jesteś z tym samym albo inaczej Ci powiem jak mój lekarz (serdecznie Go pozdrawiam) powiedział "nie Pan pierwszy i nie Pan ostatni ma z tym problem".
Idź na zabieg i tyle.
Z mojej strony życzę Ci powodzenia!
 

forest

New member
Co do lekarzy to jest odpowiedni dział,
zabieg wydłużania wedzidełka jest tak mało inwazyjny że jest nazywany kosmetycznym, wiec nie ma tam co popsuć, a róznica w zabiegu samego wedzidełka a obrzezania jest spora.
Większość fujarek wygląda jak wygląda, opchulizna, szwy, krew - normalne po zabiegu, z czasem wszystko sie goi i wraca do normy.

TO że napletak sam Ci wraca to żadna dysfunkcja
i nie licz na to że przez samo wydłużenie to sie zmieni, po prostu jest go pewnie za dużo.
No może byc czasem problem z prezerwatywa lubi sie zsuwać
 

Podobne tematy

Do góry