• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Za krotkie wedzidelko / nadmiar skory ?

semi17

New member
Witam,
Stulejki nie mam bo moge zdjac skore tak zeby zoledzia odslonic ale mam za to problem z wedzidelkiem i chyba zbyt duza iloscia skory..

Tutaj zdjecia: http://imgur.com/a/Qteo6

Co o tym sadzicie? Zabieg no nie? W spoczynku jeszcze skore spuszcze na dol duzo ale we wzwodzie odslonie tylko minimalnie zoledz, skora nizej nie zejdzie bo ja wedzidelko blokuje.. Sprawa klopotliwa dla mnie gdyz teraz poznalem dziewczyne starsza od siebie, doswiadczona w te klocki a ja sam jestem prawiczkiem i jeszcze ten mankament. Nie chce spalic 1-go razu ;/

Majac 17 lat moge sam cos zrobic bez wiedzy rodzicow czy raczej nie ?

I druga sprawa chcialem spytac o te kropki na penisie ktore zaznaczylem strzalka - da sie to usunac czy to jest normalne?
 

scream

New member
Wygląda na krótkie wędzidełko, widać, że ciągnie żołądź w dół..
Co do tych kropek, są to gruczoły potowe - normalna rzecz. ;)
 

abc699

New member
jesli chodzi o nadmiar skory czyli napletka to tak podciagne sie tutaj pod problem kolegi,
tyle ze mi nie ciagnie wedzidelko (mialem przedluzane) zoledzia do dolu,
ale i tak w zwodzie mam jakos od zoladzia po 2 cm lekka faldke,
i podczas stosunku nachodzi lekko na zoladz,minimalnie..

czy to moze byc powodem szybszego dochodzenia?
 

Krzysiek77

New member
Cześć "semi17"

Faktycznie masz problem ze zbyt krótkim wędzidełkiem. Moim zdaniem powinieneś mieć je ponacinane, ale raczej nie usunięte. Większość chirurgów po prostu usuwa zbyt krótkie wędzidełko, nazywając to jego "przedłużeniem"... Moim zdaniem to niepotrzebne okaleczanie - dużo lepszym rodzajem zabiegu jest przecięcie/podcięcie wędzidełka laserem lub skalpelem, a nie jego usuwanie. Pamiętaj, że wędzidełko jest najsilniej unerwionym miejscem na penisie, a co za tym idzie, zapewnia wiele przyjemnych odczuć podczas seksu. Uważam, że powinieneś poszukać chirurga, który przedłuży Twoje wędzidełko, a nie bezpowrotnie Ci je usunie, nazywając to pokrętnie "przedłużeniem". Aczkolwiek być może w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie jednak usunięcie wędzidełka. Szukaj doświadczonego chirurga-urologa.

Nadmiar skóry na napletku jest według mnie mało istotny.

Kropki na żołędziu penisa, to grudki perliste, czyli defekt kosmetyczny, możliwy do usunięcia za pomocą lasera. Coraz więcej gabinetów dermatologicznych oferuje laserowe usuwanie grudek perlistych.

Co do grudek na trzonie penisa to zapytaj urologa.

Masz 17 lat więc jesteś niepełnoletni, a to oznacza, że rodzice będą potrzebni do podpisania zgody na zabieg. Bez tego żaden chirurg nie wykona Ci zabiegu.

Pozdrawiam

Krzysiek
 

Podobne tematy

Do góry